Гороскоп 2018 – Телець жінка і чоловік Телець

Гороскоп для знаку Телець на 2018 рік обіцяє його представникам успіх у самих різних областях, будь то фінансова, професійна сфера або особисте життя. Господиня наступаючого року – Собака – принесе довгоочікувані позитивні зміни.

Тельці – представники знаку землі – рідко витають у хмарах і добре знають, чого хочуть від життя, однак не буде зайвим нагадати, що їм потрібно будувати конкретні плани, щоб чогось досягти.

Рік особливо сприятливий для представників цього знака зодіаку, які вирішили змінити професію.

Гороскоп для Тельця на 2018 рік Собаки обіцяє, що Тельці зможуть поправити фінансове становище, що похитнулося в 2015 році.

Постарайтеся не упустити можливість, яку подарує вам доля, і ваше терпіння і завзятість будуть винагороджені. Будьте обережні з грошима: не варто давати їх кому-небудь у борг, оскільки високий ризик, що вам їх не повернуть.

Розпочате наприкінці літа – початку осені будівництво або придбання нерухомості будуть дуже вдалими.

Гороскоп для Тельця жінки на 2018 рік радить обмежити вплив сторонніх людей на розвиток відносин з коханим, щоб уникнути сварок і сварок, а також поставитися критично до порад подруг і навіть на думку родичів.

Гороскоп на 2018 рік для Тільця чоловіки попереджає, що протягом року він може випробувати і сильну закоханість і розчарування. Навесні перед самотніми чоловіками відкриється перспектива відносин, заснованих на спільних захоплення і знайомства.

Що стосується здоров’я, то гороскоп 2018 для Тельців застерігає, що представників цього знака Зодіаку чекає рік, ризикований в плані травм, а також нервових зривів,– на останнє потрібно звернути особливу увагу в квітні, червні і вересні.

Тому намагайтеся уникати перевантажень на роботі, частіше відпочивати і займатися спортом.

Також гороскоп на 2018 рік Собаки для знака Телець звертає увагу на те, що літні та осінні місяці будуть пов’язані з турботами про дітей. Хтось з Тельців відправиться з дітьми у відпустку, хтось дізнається, що скоро стане батьком або мамою, а кому-то доведеться надавати допомогу молодшим родичам.

Стосунки з батьками в березні-листопаді кілька ускладняться, так що Тельцям доведеться виявити старання, щоб їх налагодити.

Жінок Тельців, як стверджує гороскоп, у першому півріччі 2018 року, який проходить під знаком Юпітера, чекають нові зустрічі і нові романтичні відносини.

Що ж стосується Тельців чоловіків, то гороскоп 2018 року повідомляє, що самотні чоловіки задумаються про шлюб. Проте їм не варто чекати рішучих дій від своєї другої половинки, а брати ініціативу в свої руки, щоб не втратити час.