Гороскоп 2018 – Терези жінка і чоловік Ваги

Згідно з гороскопом знаку Терези наступаючий 2018 рік буде досить успішним для його представників. Це прекрасний період для здійснення нових планів, як у професійній, так і в особистій сферах.

У другій половині року багатьох ваг чекають зміни: вони можуть зустріти старих знайомих, відновити колишні контакти, налагодити відносини з новими перспективними партнерами по бізнесу.

Деякі Терези зможуть зайняти нову посаду з хорошою зарплатою, здійснити переїзд на нове місце проживання.

Гороскоп знаку Терези на 2018 рік Собаки радить їм, що навесні буде розумніше не діяти, а починати будувати нові плани, збирати інформацію, підвищувати свій професійний рівень.

Інтуїтивно ви відчуєте, коли настане сприятливий момент для здійснення задуманого в професійній сфері. Постарайтеся його не упустити. Найбільш вдалим періодом для ведення бізнесу буде вересень-жовтень.

Жінкам Терезам гороскоп 2018 року обіцяє, що літо стане часом змін в особистому житті: багато самотні дівчата та жінки зустрінуть свою «половинку», а деякі навіть зіграють весілля.

Що ж стосується Ваги чоловіків, то гороскоп на 2018 рік нагадує тим з них, хто одружений, що слід приділяти більше уваги своїм дружинам. Якщо останнім часом відносини у вашій родині не ладналися, шлюб може розпастися.

Восени стан фінансів для знака Ваги зміниться на краще. Додаткові доходи, які ви отримаєте в листопаді, краще вкласти в облаштування квартири або заміського будинку.

За гороскопом для знака Ваги в 2018 році Собаки будь-які конфлікти можуть спровокувати стреси і як наслідок — порушення в роботі серцево-судинної системи.

Ви можете відчути занепад сил і втому. Щоб відновити сили, займіться спортом, переглянете свій раціон і віддайте перевагу корисним продуктам, нарешті, займіться тим, що приносить вам задоволення, наприклад, приділіть більше часу своєму хобі.

Любовний та сімейний гороскопи на 2018 рік для Терезів жінок і Ваг чоловіків звертають увагу, що на перший план у цьому році вийдуть відносини в сім’ї, і Терези будуть більше часу приділяти своїм близьким.

Люди, що складаються в шлюбі, можуть відчути деяку холодність у відносинах з дружинами і навіть відчуження. Щоб змінити ситуацію на краще, постарайтеся повернути колишні почуття і емоції, приділіть більше часу вашому партнерові.