Гороскоп на 2018 рік – Овен жінка і чоловік Овен

Згідно зі східним календарем, 8 лютого настане рік Жовтої Собаки. Стихія наступаючого року – вогонь, тому всі вогненні знаки зодіаку чекає удача.

Що стосується прогнозів гороскопу знака Овен на 2018 рік, то Собака буде допомагати їм у всьому, від кар’єри до особистих відносин.

Ділові представники цього знаку зодіаку будуть розширювати свій бізнес, заводити нових ділових партнерів. Для них 2018 рік – сприятливий період для зміни професії і підвищення по кар’єрних сходах.

Представники цього знака вогню, які займають активну життєву позицію, зможуть досягти в цьому відношенні багато чого.

Собака навіжена, непередбачувана, і на початку року Овнам доведеться пережити складний період, коли спокійне протягом їх життя буде порушено.

Однак не варто засмучуватися і опускати руки: незабаром все стане на свої місця і налагодиться.

Гороскоп на 2018 рік для Овна жінки вказує на те, що енергія цього року розташовує до заміжжя і створення міцних сімейних уз. Самотні жінки Овни зможуть зустріти цікаву людину, з яким у них зав’яжуться довгострокові відносини.

Той же гороскоп на 2018 рік для Овна чоловіки передрікає, що навесні у них налагодяться стосунки зі своєю другою половинкою. У цей же період багато Овни-одинаки нарешті зустрінуть відповідну партнерку.

Однак чоловікам треба постаратися бути стриманими і м’якими у відносинах з близькою людиною, не намагатися довести, що вони у всьому мають рацію, щоб не відштовхнути кохану.

Також гороскоп знак Овен попереджає, що в 2018 році багато Овни будуть відчувати проблеми зі здоров’ям. Щоб не ризикувати, краще не займатися самолікуванням і вчасно звертатися до лікарів за медичною допомогою.

Гороскоп 2018 обіцяє Овнам, що рік Собаки, який сприяє збереженню і примноженню, обіцяє бути сприятливим у фінансовому плані. Постарайтеся не упустити можливостей, які вам відкриються.

Сімейний ж гороскоп на 2018 рік для Овнів жінок, так і для Овнів чоловіків досить сприятливий. У наступаючому році Овни зможуть гармонізувати стосунки в родині.

Проявляйте гнучкість і будьте готові йти на компроміси. Не забувайте про виховання дітей, що принесе свої плоди. Займайтеся облаштуванням житла: проведіть ремонт, оновити інтер’єр і залучіть до цього все сімейство.