Гороскоп знаку Риби на 2018 рік передбачає, що в наступному році у представників цього знака Зодіаку є всі шанси отримати те, про що довго мріяли.

Господиня наступаючого року – Собака – принесе вам довгоочікувані позитивні зміни. Постарайтеся проаналізувати помилки, які ви зробили в минулому, і не повторювати їх знову, щоб удача не відвернулася від вас.

Судячи з гороскопом на 2018 рік Собаки перед Ними відкриються блискучі перспективи. Ви зможете знайти роботу до душі або піднятися по кар’єрних сходах. Будьте наполегливі та цілеспрямовані в досягненні своїх цілей – і вас буде чекати успіх.

Гороскоп на 2018 рік для Риби жінки передбачає, що навесні ви можете зустріти нових знайомих, а ваше ставлення до старих друзів, які проявлять себе не з найкращої сторони, зміниться. Нові друзі можуть стати вашими сильними покровителями.

Що ж стосується Риб чоловіків, то гороскоп 2018 року обіцяє, що в наступному році самотні представники цього знаку зустрінуть партнерку, яка призначена їм долею. Можливо, ці відносини закінчаться шлюбом.

Щодо фінансів гороскоп знака Риби на 2018 рік, передвіщає, що цей рік обіцяє бути вдалим для риб-трудоголіків. Гроші будуть з’являтися у них швидше, ніж вони можуть собі уявити. Однак не варто вплутуватися в ризиковані підприємства, щоб не втратити те, що нажито вашим працею.

Те, що ви планували і про що мріяли, має великий шанс втілитися в життя в цьому році. Однак не присвячуйте все час роботи, — не забувайте про відпочинок, щоб зберегти здоров’я.

Тому гороскоп для Риб на 2018 рік Собаки рекомендує їм, відчувши навіть невелике нездужання, звертатися до кваліфікованих фахівців. Не варто займатися самолікуванням і довіряти порадам друзів і знайомих в цьому випадку.

Піші прогулянки, спа-процедури, сеанси релаксації, легкі страви з овочів, фруктів і трав’яні чаї допоможуть вам зняти напругу.

Сімейний гороскоп на 2018 рік для Риби жінки і Риби чоловіка говорить, що в цьому році вони будуть радіти успіхам своїх дітей. Не відмовляйте їм у допомозі, якщо вона знадобиться. Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій у родині, особливо в другій половині року, щоб не зруйнувати ваш шлюб.