Гороскоп на 2018 рік — Стрілець жінка і чоловік Стрілець

Гороскоп для Стрільців пророкує, що в наступаючому 2018 рік Собаки представникам цього знаку Зодіаку буде супроводжувати успіх у самих різних починаннях.

Також з гороскопу знака Стрілець на 2018 рік випливає, що це період великих доходів і значних витрат, час, коли можна відкривати свій бізнес або переїжджати на нове місце проживання.

Серйозні рішення треба буде приймати вже в лютому, коли ви будете поставлені в ситуацію вибору.

Стрільців жінок гороскоп 2018 застерігає, що на початку року ваш партнер може проявляти до вас підвищену вимогливість, що може спричинити сварки і суперечки між вами. Проте пізніше ваші відносини налагодяться.

Що ж стосується чоловіків, то у одружених Стрільців, якщо вірити гороскопу, в 2018 році можуть виникнути проблеми в сім’ї. З-за того, що ви проводите багато часу поза домом, дружина може висловлювати своє невдоволення. Якщо ви не приділите їй належної уваги, справа може дійти до розлучення.

Також гороскоп для знаку Стрілець попереджає, що в 2018 році їм доведеться переглянути відносини зі своїми колишніми знайомими. З деякими з них ви розлучитеся, з деякими зблизитеся більше, ніж раніше.

Можливо, якийсь чоловік з вашого оточення намагатиметься перешкодити здійсненню ваших планів. Постарайтеся попередити його дії, а в майбутньому як можна менше контактуйте з ним.

Крім того, гороскоп на 2018 рік Собаки каже, що в першому півріччі Стрільцям слід особливо дбайливо ставитися до свого здоров’я. Не переохолоджуйтеся, їжте менше смажених і жирних страв, не зловживайте спиртним, так як високий ризик отруєнь.

Не варто забувати про діагностичного обстеження та планового відвідування лікарів. Займіться своєю зовнішністю – запишіться у фітнес-клуб, відвідайте косметичний салон, змініть гардероб.

Сімейний гороскоп на 2018 рік для Стрільця жінки і Стрільця чоловіки радить представникам цього знаку Зодіаку в наступаючому році звернути увагу на своїх близьких і домашнє вогнище.

Не варто відкладати «на потім» вирішення побутових проблем, починаючи від дрібного ремонту і закінчуючи облаштуванням квартири або заміського будинку.

Постарайтеся також не бути надто вимогливими до членів своєї родини, адже у кожного з них є не тільки недоліки, але і безліч переваг.