Гороскоп на 2018 рік — Водолій жінка і чоловік Водолій

Гороскоп для знаку Водолій на 2018 рік пророкує, що наступний рік відкриває перед його представниками великі перспективи. Основну увагу ви будете приділяти роботі і просуванню по кар’єрних сходах.

Проявляйте ініціативу, ваші ідеї можуть отримати гарячу підтримку у начальства або перерости у вкрай вигідний бізнес-проект. Це також хороший період для розвитку власного бізнесу.

Народжені під цим знаком Зодіаку люди поєднують романтичний погляд на світ і властивий їм реалізм. Водолії здатні на непередбачувані вчинки, проте намагаються зайвий раз не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Гороскоп для Водолія на 2018 рік Собаки радить їм в середині року уникати знайомств з людьми, які не викликають довіри. Таким чином Водолії зможуть уникнути спроби обмовити їх або навіть можливого нападу.

Також гороскоп 2018 року для жінок Водоліїв передрікає, що самотні представниці цього знаку зможуть познайомитися відразу з декількома партнерами, з яких будуть вибирати найбільш підходящого. Вас чекає надзвичайно романтичний період.

Чоловікам Водоліям гороскоп на 2018 рік обіцяє, що шлюби, укладені в цьому році, будуть міцними і довгими.

Крім того, знак Водолій гороскоп каже, що в 2018 році, незважаючи на успіх в роботі, їм постійно не вистачатиме грошей. Можливо, ви навіть зіткнетеся з серйозними фінансовими труднощами.

Це особливо стосується тих Водоліїв, хто взяв кредити. Щоб вийти зі складної ситуації, зверніться за допомогою до друзів і партнерів по бізнесу, використовуйте своє красномовство: вам знадобиться ваша здатність переконувати людей.

Що стосується здоров’я, то гороскоп Водолія застерігає, що в 2018 році Собаки у представників цього знаку Зодіаку можуть загостритися проблеми з шлунково-кишковим трактом, а також захворювання, пов’язані з зайвою вагою і обміном речовин.

Налаштуйте свій раціон, включивши в нього корисні продукти, частіше бувайте на повітрі, займіться спортом.

Сімейний гороскоп на 2018 рік для жінки Водолія і Водолія чоловіки передбачає, що в літні місяці варто приділити більше уваги дому: можливо, вам доведеться оновити побутову техніку, зайнятися ремонтом квартири.

Восени вашою метою повинно стати зміцнення сімейних відносин: не бійтеся відвертих розмов з вашою другою «половинкою», дітьми і батьками, — це лише зблизить вас.