Мобільні телефони виконують багато функцій, які допомагають людині в повсякденному житті або особливих ситуаціях. Програма для відстеження телефону Android може знадобитися мандрівникам, турботливим батькам або начальникам. Існує кілька варіантів програм, які виконують цю функцію.

Трекер Плюс

GPS для Андроїд працює за тим же принципом, що використовується в навігаторах для прокладання маршруту до точки, записи шляху і визначення місцезнаходження. Спеціальний маяк в смартфоні приймає сигнал від супутникової системи, і на карті з’являється крапка. Користуватися даною опцією може кожна людина, у якого є телефон, доступ в інтернет.

Якщо вам потрібна не тільки навігація, але і спостереження за об’єктом, то слід використовувати спеціальні додатки або сервіси для спостереження. Вони пропонують всебічний моніторинг: фактичне місце розташування, маршрут пересування за вибраний період, додаткові налаштування. Приміром, Tracker plus має кілька тарифів, за допомогою яких можна стежити за одним чи кількома телефонами. Можна безкоштовно отримувати дані про 1 трекері онлайн. Це непоганий варіант дізнатися, де знаходиться зараз дитина.

GPS Trace orange

Оранж трекер – відомий, безкоштовний сервіс, який допомагає відстежити будь-який пристрій: планшет, GPS-нашийник, мобільний телефон, навігатор. Використовується система ГЛОНАСС і GPS, має зручний інтерфейс. Розробники випустили мобільний додаток для Андроїд, яке допоможе переглядати дані трекера прямо із смартфона. Скачати Оранж трекер легко з офіційного магазину Android. Вам потрібно лише внести пристрій в перелік відслідковуються, правильно призначити порт.

Де мої – трекер

Причини для спостереження за людиною або транспортом можуть бути різними, але всі хочуть отримувати точні дані в режимі онлайн. Простіше це робити через мобільний додаток. GPS-трекер для Андроїд буде через підключення до інтернету регулярно надсилати необхідну інформацію. Трекером може виступати інший смартфон або спеціальний прилад. Одним з варіантів для спостереження може виступати сервіс Де мої – трекер для моніторингу об’єктів.

Функціонал дозволяє виконувати багато завдань по стеженню, прокладати маршрути для навігатора, зберігати історію пересування, використовує різні карти. Можна застосовувати один з пропонованих тарифів, наприклад, безкоштовний варіант допоможе спостерігати за об’єктами 3 онлайн і зберігати дані про рух за останні 2 години по 3 картками РФ. Інші пакети передбачають щоденну абонентську плату.

GPS Tag

Це спеціально розроблена програма, яка грунтується на системі Wialon. Для використання програми у вас вже є обліковий запис у сервісі. GPS Tag надає можливість використовувати ваш мобільний в якості геотрекера. Працювати утиліта буде на всіх версіях Android старше 2 покоління, поширюється на безкоштовній основі і доступна для скачування в Google Play.

GPS Logger

Це енергоефективний, легкий трекер, який виконує збереження дані про місцезнаходження на карті через певний проміжок часу. Утиліта працює за схожим принципом з MyTracks, але розрахована на більш тривалий час роботи. Функціонує програма в прихованому (фоновому режимі, може бути активована під час тривалої поїздки, прогулянки або перельоту. Після цього ви завантажуєте дані на телефон, можете проставити за ним геоотметки до фотографій, скласти маршрути подорожей. Головне, щоб був активований GPS на Андроїд.

Як підключити GPS на Андроїд

Щоб геотрекер виконував свої функції, необхідно знати, як встановити GPS-навігатор на Андроїд. Всі сучасні моделі володіє вбудованим маячком, який здатний приймати сигнал від супутників. Для роботи йому не потрібне підключення до інтернету: він потрібен для перегляду даних на карті або в додатку. Щоб отримати відомості про те, де ви зараз знаходитесь, потрібно зробити наступне:

 • Перейдіть в меню швидкого доступу на смартфоні. Як правило, для цього потрібно зробити слайс з верхньої точки екрана.
 • Увімкніть підключення до інтернету.
 • Знайдіть значок GPS і активуйте його.
 • Відкрийте стандартний додаток «Гугл карти», і ви відразу ж побачите, де знаходитесь.
 • Як налаштувати GPS на Андроїд

  GPS-трекер для Андроїд має додаткові (тонкі налаштування, які необхідно внести на самому апараті. Якщо вам потрібно просто визначити поточне місцезнаходження свого телефону, то вони не потрібні. Коли ж використовується програма Трекер для Андроїд, необхідно все правильно налаштувати. Виконується це наступним чином:

 • Перейдіть в меню «Налаштування» на телефоні.
 • Знайдіть розділ, який повинен називатися «Місцезнаходження» або «GPS», активуйте його.
 • Всередині знайдіть підрозділ «Режим».
 • Вам буде доступно кілька режимів відстеження. Максимальна точність геотрекера буде при включенні режиму «Висока точність». Будуть використані всі джерела для визначення координат: GPS, мобільний інтернет, Wi-Fi. Батарея при цьому буде навантажена і може швидко розрядитися. Для економії заряду краще активувати «По датчикам пристрої».
 • Потім перейдіть в попередній розділ і клацніть по «відправка геоданих».
 • Щоб геотрекер отримував повну інформацію, увімкніть режим «Історія місцезнаходжень, «Відправка геоданих».
 • Відео: Геотрекер для Андроїд