Добре організована тематична весілля не може залишити байдужими ні гостей, ні самих молодят. Тому розмови про неї, емоції і спогади ще довго зможуть радувати всіх причетних своїм післясмаком.

Перш ніж починати підготовку весілля в такому стилі як гранатова весілля, потрібно відразу розуміти, що від всіх стереотипів, пов’язаних з організацією і проведенням весілля краще відмовитися заздалегідь. Ідея такої весілля – досить смілива, а значить все, що пов’язано з звичайної весіллям навряд чи підійде. Не потрібно боятися використовувати сміливі елементи декору і деталі, з ними потрібно і важливо експериментувати. Потрібно виразити свою індивідуальність і порадувати не тільки себе процесом організації, але і гостей отриманим результатом.

Особливості весілля в стилі гранатовому

Гранатова весілля робить головним акцентом рішення весільного оформлення. Поєднання деталей – одна з головних умов, тому важливо все ретельно продумати і організувати.

  • Колір. Найочевидніше колірне рішення для оформлення гранатової весілля – бордовий колір і його відтінки. Якщо потрібно урізноманітнити колірну гаму, то добре підійде до даної тематики такий колір, як золотий. Поєднання цих кольорів додасть весіллі елегантність, створить відчуття багатства і шику. Таке весілля добре впишеться в осінній або зимовий час.
  • Запрошення. Різноманітність і велика кількість квітів та дизайну у сучасному світі створює таку ситуацію, що оригінальним запрошеннями вже навряд чи когось можна здивувати. Але все ж буде досить яскраво, стильно і екзотично, якщо гості отримають витончене бордове запрошення з золотою стрічкою і намальованим гранатом, щоб дати зрозуміти, в якому стилі пройде весілля.
  • Образ винуватців торжества. Колірне рішення костюмів не варто перевантажувати одним кольором. Набагато яскравіше і більш стильно буде додати колір в деталі і аксесуари, наприклад бутоньєрка, туфлі, краватка, стрічки у сукні нареченої і квіти в зачісці.
  • Букет нареченої. На весіллі в даній тематиці букет нареченої просто не обійдеться без цього граната. Це не повинно лякати наречену, адже в сучасному світі досвідчені флористи зможуть витончено і красиво поєднати в букеті такий елемент декору з улюбленими квітами дівчата. Особливо добре підійдуть для такого букета кремові троянди, а також півонії, тюльпани, жоржини бордового кольору.
  • Оформлення банкетного столу. При вирішенні елементів такого оформлення звичайно ж необхідно задіяти головний символ свята – гранат. Наприклад, дуже екстравагантно і незвично виглядатимуть картки з іменами для розсадження гостей, кожна з яких прикріплена до гранату.

Також можна написати імена золотистою фарбою прямо на фрукті і розставити отримані «картки» на витончені золотисті тарілочки. Виглядати таке оформлення буде дуже креативно.

Весільне меню

Також, потрібно не забути і про весільне меню. Відмінною рисою частування на подібній весіллі повинні стати салати або тістечка з використанням граната, а також напої з використанням головного на весіллі фрукта, наприклад, гранатовий сік і коктейль з шампанського і гранатового соку.

При дотриманні умови, що тема буде витримана в деталях і дрібницях, гранатова весілля просто зобов’язана стати одним з найяскравіших весіль, на якій були присутні гості. А для молодят таке весілля повинна залишитися незабутнім фонтаном фарб на довгі і довгі роки.