Світлий, великий свято Різдва овіяний серпанком магії, справжнього чарівництва і таємного сенсу. Наші предки надавали різдвяній ночі особливе містичне значення. Здається, що в цю сліпучу пору здатне збутися будь-яке бажання і не дивно, що це часом так і відбувається. Адже всі ритуали, вчинені у Святвечір, більш інтенсивними і ефективними. Тому якщо ви бажаєте наповнити ваше життя щастям, світлом, то Різдво – ідеальна на той час.

Можливості чаклунства в різдвяну ніч безмежні.

Ефективний грошовий ритуал 2017

Якщо ваше матеріальне становище залишає бажати кращого, то чому б і не скористатися ритуалом для залучення грошей в різдвяну ніч? Неймовірна сила обрядів на Різдво гарантована, адже дія їх перевірено нашими предками.

З метою залучення багатств необхідно щиро, від чистого серця побажати, щоб матеріальні негаразди залишили вас. Найкраще робити це в ніч на різдво Христове або Хрещення.

В казковий переддень Різдва, як існує повір’я, на землі панують могутні сили, які здатні почути і втілити в життя найпотаємніші бажання.

Ритуал для залучення грошей на Різдво 2017

Геть матеріальні проблеми і вічний дефіцит коштів! Тепер гроші будуть тягнутися до вас, як до магніту. Так, так не дивуйтеся!

Даний обряд ефективний для того, щоб на майбутні 12 місяців забути про проблеми з грошима. Для здійснення цього ритуалу від безгрошів’я вам потрібно:

1. Горщик з-під квітів з землею.
2. Свічка воскова.
3. Монети – 7 шт.

Коли настане ніч перед Різдвом закопайте монети в землю, промовляючи такі слова:

«Гроші саджу, багатство приумножаю, як у різдвяному небі зірок не перелічити, так щоб і у раба Божого (вимовляють своє ім’я) грошей було не злічити. Амінь».

Далі горщик перехрещуємо зверху і капаємо в землю розплавлений віск з запаленої свічки. Після чого свічку загасити і сховати подалі, в затишне містечко. Горщик краще розташувати під святковою ялинкою, після чого також сховати подалі від зацікавлених очей.

Ефект від обряду незабаром дасть позитивний результат, що обрадує вас. Тепер ви на весь рік можете забути про брак грошей!