Гарні сідниці — мрія будь-якої дівчини чи жінки. Щоб зробити свої сідниці ідеальними, тобі треба працювати над цим. Нижче описано 5 простих вправ, які допоможуть тобі здійснити мрію і стати власницею шикарного попи. Тобі необхідно виділити всього 15 хвилин в день для досягнення чудового результату.

Вправи для красивої попи

 • Вправа 1 (стегна і попа)
  Стань на коліна. Твоя спина повинна бути прямою. Підніми зігнуту в коліні ногу, щоб вона опинилася на рівні стегна. Потім підніми випрямлену праву ногу, злегка повертаючи голову вправо. Після цього зігни коліна і повтори вправу 15 разів. Поміняй ноги.
 • Дерево (стегна і попа)
  Встань прямо, ноги повинні бути разом. Зігніть праве коліно і відведи його трохи в сторону. Права рука повинна бути витягнута в сторону, а ліва — верх. Підтримуючи позицію рук, нахилися трохи вперед і випрями ногу так, щоб рука і нога утворили одну лінію. Повернися у вихідну позицію і повтори вправу 15 разів. Потім зміни ногу.
 • Жива скульптура (стегна і попа)
  У позиції стоячи трохи зігни коліна. Ноги повинні бути разом. Поклади руки на ліве коліно. Підніми праву ногу, не відриваючи носочок від землі. Випрями праву ногу в бік, не змінюючи позиції тіла. Повернися у вихідну позицію. Повтори вправу 10 разів. Потім зміни ногу.
 • Пліє (попа і ікри)
  У позиції стоячи постав п’яти разом, ступні повинні бути під кутом 45 градусів. Руки на стегнах. Злегка зігни коліна, потім підніміться на носочки, щоб п’яти відірвалися від землі. Стій так протягом 5 секунд. Повернися у вихідну позицію. Повтори вправу 15 разів.
 • Алмаз (попа і внутрішня сторона стегна)
  Ляж на спину. Підніми прямі ноги вгору. П’яти повинні бути разом. Таким чином, твої ступні повинні утворити кут в 45 градусів. Зігни коліна, склавши ступні разом. Потім спробуй розвести ноги в сторони якомога ширше. Зроби 15 повторень.
 • Роби ці вправи щодня і твої зусилля будуть винагороджені. Ти станеш власницею шикарного попи і будеш ловити захоплені погляди чоловіків.

  Розкажи своїм подругам про цих вправах!

  Джерело