Ігри для корпоративу на Новий 2018 рік з приколами

Ви організуєте корпоративну вечірку на Новий рік? Щоб свято вдалося, потрібно продумати його програму, включивши в неї конкурси, веселі сценки, танці та ін. Особливо подобаються гостям прикольні ігри для корпоративу на Новий рік – застільні і рухливі, індивідуальні та командні.

У корпоративній грі на 2018 Новий рік «Передбачення» кожен з гостей пише на листочках закінчення фрази: «наступного року я обов’язково…». Листочки складаються у велику коробку і перемішуються. Потім присутні навмання витягують їх і зачитують вголос.

У гостей викличе веселий сміх заява молодої людини про те, що він в наступному році народить дитину, бажання жінки відростити бороду і т. п. Успіх гри багато в чому залежить від фантазії учасників.

Інший варіант цього розваги – покласти в одну коробку листочки з іменами співробітників, а в іншу – з побажаннями їм в наступаючому році. Записочки потрібно витягувати навмання. При цьому можуть виникнути дуже неординарні та смішні ситуації.

Ігри для новорічного корпоративу 2018

Для участі у грі «Послання» для корпоративного святкування Нового року гості діляться на команди. Члени однієї з них розходяться на відстань 7-8 метрів один від одного. Між ними постають гравці команди суперників.

Капітан першої команди передає одному з її учасників послання, який той повинен передати іншому гравцеві. Суперники ж намагаються цьому перешкодити. Потім команди міняються ролями. Перемагає команда, що зуміла швидше і правильніше передати повідомлення.

Послання бути наступними:

  • Нехай прийдешній Новий рік не принесе тобі турбот.
  • З Новим роком вітаю! Щастя, радості бажаю!
  • Дід Мороз під Новий рік тільки радість принесе.
  • Нехай будуть жарти, гумор, сміх. З Новим роком всіх, всіх, всіх!
  • Попереду – прекрасний рік, він багато щастя принесе.

Учасники наступної гри для новорічного корпоративу, яка називається «Сніжок» стають у коло. Під музику вони передають один одному сніжок із синтепону або іншого матеріалу. Музика зупиняється, і той, у кого виявився сніжок, вибуває з гри. Останнім залишився учаснику присвоюється звання Сніговика або Снігової королеви.

Потім ведучий пропонує гостям зіграти в традиційну для святкування Нового року корпоративну гру «Фанти»:
– Ви цілий рік виконували всілякі накази своїх начальників, а тепер будьте ласкаві виконувати жартівливі. Нарешті і я дочекався можливості віддати наказ самому керівникові фірми, з нього і почнемо нашу гру.

З кошики чи капелюхи учасники витягують квитки з завданнями: заспівати пісню, частівку або виконати танець (танець маленьких лебедів, танець маленьких каченят), зобразити за допомогою пантоміми киплячий чайник, зайця під ялинкою, курку на сідалі, блеющую козу, дзеркало (при цьому кожен бажаючий може подивитися в дзеркало, а виконавцю потрібно скопіювати його міміку).

Всі учасники цієї гри на корпоративі з нагоди наступаючого 2018 Нового року отримують невеликі призи – іграшки або сувеніри.

У грі, яка теж відмінно підходить для корпоративу на Новий рік «Де я бував у році минулому» беруть участь три – чотири людини. Вони повертаються спиною до гостей. На спини гравців кріпляться листочки паперу, на яких написані назви установ і присутствених місць, наприклад, «банк», «баня», «поліція», «залізничний вокзал», «пологовий будинок» і так далі.

Гравці не повинні бачити, що написано на листочках. Кожному з них ставлять запитання: «Як часто ви буваєте в цьому місці?», «Ви приходите туди один або з ким-то?», «Чим ви там займаєтеся?» і т. п. Учасники відповідають невлад, що викликає веселий сміх в залі.

На святкуванні Нового 2018 року учасники популярної корпоративної гри «Крокодил» діляться на дві команди. Перша повинні зобразити що-небудь за допомогою пантоміми. Можна загадувати окремі слова, фрази з відомих пісень та віршів, прислів’я і приказки, крилаті вирази, казки, тварин, імена відомих людей і т. д.

Демонструвати загадане може як один, так і кілька осіб. Друга команда повинна з трьох спроб вгадати, що їм показують.

Корпоративні ігри на святкуванні Нового 2018 року

Для проведення під час новорічного корпоративу прикольною гри «Вірю – не вірю» потрібно підготувати опис різних прикмет, які мають відношення до цього свята, як правдивих, так і вигаданих.

Наприклад:

  • порвати плаття на Новий рік – до пристрасного роману, так чи ні? (так);
  • на Кубі для кожного гостя готують по 12 виноградин, які потрібно з’їсти під час бою годин і загадати бажання, так чи ні? (так);
  • на Кіпрі проводжають старий рік у повній темряві і вмикають світло тільки з настанням нового року, так чи ні? (так).

Ведучий зачитує прикмети, а гості відповідають, вірять вони в це чи ні.

Потім проводиться весела гра «Маскарад», яка як не можна краще підійде для корпоративу на Новий рік. В сумку кладуть різні предмети гардероба (національні шапки, білизна, купальники, панчохи або колготки, косинки тощо).

Гості починають танцювати під музику і передавати сумку один одному. Коли музика стихає, той, у кого в руках залишилася сумка, витягає одну річ і одягає її на себе. І так відбувається до тих пір, поки сумка не спорожніє. У підсумку всі гості дуже смішно виглядають.

Учасники корпоративної гри «Баба Яга» на святкуванні Нового року діляться на кілька команд, Першому гравцеві дається швабра, однією ногою він стає у відро. У такому положенні він повинен пробігти певну дистанцію і передати спорядження наступному учаснику. Веселощі всім гравцям і глядачам гарантовано!

Для прикольною гри «Фламінго» на корпоративі з нагоди святкування Нового 2018 року вибирається доброволець (бажано добре напідпитку співробітник). Перед ним ставлять в ряд на однаковій відстані пляшки.

Гостю зав’язують очі і повідомляють, що він повинен пройти, не зачепивши жодної з них. Потім пляшки прибирають. Ваш колега буде високо піднімати ноги, намагаючись не зачепити пляшки, яких вже немає, а присутні отримають задоволення, спостерігаючи за його діями.

У ще одній грі «Спритні гості», яку можна провести під час корпоративу на Новий рік беруть участь кілька пар. Кожному учаснику зав’язують очі. Потім їм на одяг кріплять кілька білизняних прищіпок. За сигналом ведучого потрібно буде зняти всі прищіпки зі свого партнера або партнерки. Пара, яка впорається із завданням швидше, вважається, що перемогла.