Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Ще трохи і всі ми зберемося з друзями і рідними, усядемся за святкові столи, проводимо минає і зустрінемо наступаючий рік. Новий рік – довгоочікуваний і улюблене практично всіма свято. А все чому? Та тому, що це надії, веселощі, зустрічі, спілкування, приємні кампанії, крок у дитинство, ігри, сміх, милі пустощі.

Всі ми цього чекаємо і готуємося заздалегідь. Щоб новорічна вечірка була веселою, не нудною і цікавою, можна продумати і підготувати ігри на Новий рік 2019, смішні для дітей і дорослих, здатні перетворити будь посиденьки в феєричний і незабутній вечір.

Більше того, настає рік собаки, а ці тварини вражають своєю веселою і грайливою вдачею, от з них і будемо брати приклад в чарівну ніч, та й весь рік, мабуть.

Конкурси на Новий РІК!- Веселі конкурси до Нового року. Конкурси для дітей та дорослих

Не виходячи з-за столу

Звичайно, згідно з традицією, майже завжди ми зустрічаємо наступаючий рік за святково накритим новорічним столом. Коли всі гості трохи поїли, виголосили тости за минулий і за наступаючий рік, можна приступати до веселощів. Прямо на своїх місцях. Далі наведено опис найбільш цікавих і популярних ігор на Новий 2019 рік, смішних, відповідних для дітей і дорослих, в які можна грати вже за столом.

«Трохи порахуємо»

Це розвага вимагає попередньої підготовки. Ведучий повинен запропонувати гравцям папір і те, що писати.

Так само він продумує питання для гри і пише їх в блокнот по порядку.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Гостям пропонується загадати будь-яке число і записати його на папері. Можна відразу два або три числа, тоді гра буде проходити в кілька законів.

Коли всі написали своє число, абсолютно будь-який, кожен отримує своє питання і голосно на нього відповідає. Ось приклади:

 • Яку кількість разів на день ви чистите зуби?
 • Яку кількість разів на день їсте?
 • Яка кількість у вас волосся на голові?
 • Скільки зубів у вашому роті?
 • Яка кількість у вас вух/ пальців на руках і на ногах, очей і так далі.
 • Скільки грам шампанського ви сьогодні вип’єте?
 • Скільки у вас дітей?
 • В який клас ви ходите?
 • Скільки разів вам довелося залишитися на другий рік у школі?
 • Скільки грам, кілограм ваша вага?
 • Який у вас ріст в метрах?
 • Скільки разів ви сьогодні говорили тост?
 • Скільки цукерок ви з’їли за вечір?

Таких питань потрібно заготовити за кількістю учасників, а може і більше, тоді граємо в кілька турів.

«А де ж ялина?»

Наступна гра не вимагає підготовки. Така розвага добре підходить для гравців різного віку. Його ідея в тому, що потрібно придумувати і назвати слова, на початку, кінці або середині яких є «ялина».

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Слова можуть бути такими:

 • крапель;
 • віолончель;
 • тяганина;
 • карусель;
 • купіль;
 • акварель та інші.

«Тост за списком, згідно з алфавітом»

Повернутися до застілля і ще трохи поїсти, випити чарку шампанського допоможе наступна гра. Вона ґрунтується на тому, що кожен сидить за столом по порядку вимовляє тост на наступну букву за алфавітом.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Можна говорити тости або побажання. Наприклад:

 • А давайте проводимо старий рік!
 • Будьте здорові і багаті в 2019 році!
 • В цей святковий вечір піднімемо келихи за мирне небо і щастя сімей!
 • Рік, що минає, забери всі печалі, рік приходить подаруй лише радість!
 • Дружно піднімемо бокали за любов і удачу!
 • Якщо в келихах порожньо, наповнюйте їх і вип’ємо за Новий 2018 рік!

Так продовжуємо по кожній букві. Якщо все ще не захлинулися від сміху, то визначають переможця, того, хто промовив самий смішний і незабутній тост.

«Вітаємо святковим посланням»

Коли підбирають ігри на Новий 2019 рік, смішні, підходящі для дітей і дорослих, в які можна грати за столом, обов’язково згадують про незмінною класиці, загалом святковому посланні друзям. Основа для надсилання вже придумана і приготована на спеціальному, можна красивому з малюнком бланку послання випали словами. Ведучий просить назвати слово, яке відповідає на питання «який?», всіх по порядку і записує відповідь кожного, вставляючи в пропуски в бланку листа. Потім зачитує привітання вийшло. Текст можна придумати або взяти за основу наступний. Ось приклад того, що можна написати.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

« … Країні, в місті … або … селі проживали собі на здоров’я … люди. У них жила собака … і … кішка. І в друзях у них були … сім’ї та їх … діти. На один … Новий рік, вони вирішили зустрітися і … відзначити…. свято. Було багато … їжі і …. Напоїв. Всі веселилися і … сміялися, грали в … гри. Але ось настав момент … і … годинник забили дванадцять. Всі загадали свої бажання… і вимовили … тости. Тож бажаємо вам, таким…. І …, щоб все, що ви побажали збулося але … і … … Снігуронька і … і … Дід Мороз!.

«Падаюча вежа»

Для дітвори можна влаштувати окрему розваги за столом без їжі. Дорослі можуть приєднатися до них при бажанні. Ця гра підходить для всіх віків. Але для неї потрібні спеціальні дерев’яні фігури прямокутної форми. Вони продаються в магазинах іграшок. Такі бруски складають у вежу і гравці дістають який-небудь з них так, щоб конструкція залишилася на місці.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Коли настала пора розім’ятися, можна встати з-за столу і трохи порухатися. Після танців і спілкування можна знову пограти. Далі описані гри, які підходять для зустрічі Нового 2019 року, смішні і активні для дітей і дорослих, розраховані на веселу кампанію будь-якого віку.

Забави на відкритому повітрі, в заметах, на морозі

Сьогодні модно, та й корисно для здоров’я зустрічати Новий рік на вулиці, може навіть на гірськолижному курорті, на базі відпочинку або в лісі. Для того, щоб розважити всю кампанію і не замерзнути можна весело пограти. Ось кілька цікавих варіантів ігор на Новий рік 2019, смішних і активних, для дітей і дорослих які розважать всю кампанію на свіжому повітрі.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

«Сніжки на швидкість»

Гості діляться на 2 команди і стають в ряд. Для кожної з них потрібно підготувати відро чи коробку, яку встановлюють перед командами на рівних відстанях. По команді гравці починають ліпити сніжки і кидати в відро. Перемагають ті, хто швидше наповнить снігом своє відро.

«Морози і олені»

Всі розбиваються по парах. В парі один Дід Мороз, інший олень. Робимо упряжку з мотузки або ременів. Мороз бере оленя за упряжку і управляє ним. Морозів можна видати заздалегідь підготовлені шапочки, а оленям вушка та ріжки. Кожній парі робимо трасу склянок або пляшок, можна використовувати і кеглі, при наявності. По команді пари проходять свої траси на швидкість, та так, щоб не зачепити предмети. Виграють ті, хто був швидким і спритним.

«А хто тут заєць»

Тут повинен бути один ведучий і гравці різного віку і стільки, скільки є охочих пограти. Всі стають в коло і замикають його, беручись за руки. Ведучий обходить всіх і кожному на вухо називає пару тварин. Одним з цих тварин обов’язково повинен бути заєць у кожного гравця, інше на вибір і у всіх різне. Потім ведучий голосно називає тварин, крім зайця. Ті, кому було названо на вухо це тварина, повинні присісти, а сусіди справа і зліва їх утримують за руки. Ведучий перераховує в будь-якому порядку всіх звірів, які назвав по черзі, а зайця називає самим останнім. І тут просто неймовірний ефект. Всі гості сідають і падають на сніг, так як ніхто нікого не тримає за руки.

Граємо вдома

До кожного конкурсу або грі можна підготуватися заздалегідь, закупити невеликі і не дорогі презенти. Ось кілька самих смішних, веселих і доступних ігор на Новий 2018 рік для дітей і дорослих, які можна організувати вдома.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

«Святкова стінгазета для друзів»

Підготувавши ватман або навіть кілька, скріплених разом і прикрашені красивою написом і картинками, можна попросити всіх друзів і близьких залишити на такій газеті пам’ятний напис і автограф. До неї можна прикріпити і миттєві фото з вечірки. Це дуже приємне заняття і через деякий час, зустрівшись знову, можна розгорнути газету і згадати, як було весело.

«Новорічне диво-маскарад»

Ця гра теж вимагає попередньої підготовки. Потрібно у велику коробку зібрати будь-які різнопланові предмети гардероба. Це можуть бути:

 • перуки;
 • нижня білизна;
 • сорочки;
 • спідниці;
 • капелюхи та будь-головні убори;
 • туфлі, будь взуття;
 • елементи костюмів.

Коробку накривають і ставлять посередині. Навколо всі гості утворюють водять хоровод у супроводі музики і передають один одному, наприклад, рукавичку. Як тільки музика зупиняється, той, у кого в руках опиняється рукавиця, дістає з коробки предмет одягу і одягає на себе. І так повторювати поки всі гості не опиняться в смішних нарядах.

«Точно в ціль»

Ця гра більше підійде для чоловіків і хлопчиків. Кожному роздають гумку з прив’язаним до одного кінця олівцем або ручкою. Другий кінець гумки заправляється за пояс. Кожному учаснику видають пляшку і ставлять перед ними. Під музику гравці намагаються потрапити олівцем в горлечко пляшки. Виграє той, хто першим потрапив точно в ціль.

«Про що нам скажуть рядка»

Для цього конкурсу потрібно написати на папері будь, відоме усім вірш. Наприклад: «Одного разу в студену зимову пору…». Кожному гравцеві роздають завдання прочитати цей вірш із заданою інтонацією:

 • Як мама заколисує малюка.
 • Як директор відчитує хлопчиська учня.
 • Як диктор оголошує рейс на вокзалі.
 • Як коментують футбольний матч.
 • Як оголошують черговий номер на концерті.

Варіантів стилів і інтонацій можна придумати масу або взяти ті, що наведені вище. Їх потрібно написати на картках і роздати всім гравцям. Кожен гравець по черзі виходить у центр і декларує із заданою інтонацією.

«Новорічні ворожіння»

Ця весела і безтурботна гра підійде як дорослим так і дітям, але тим, які вже вміють читати. В капелюх або в коробку потрібно заздалегідь скласти сувої з передбаченнями. По черзі всі гості витягують своє і читають вголос те, що чекає їх у наступному році. А щоб пророцтво збулося, треба виконати такі завдання. Передбачення повинні бути бажаними і хорошими, а ось завдання смішними і кумедними, наприклад:

 • Прогавкати біля ялинки.
 • Пострибати на одній ніжці.
 • З’їсти салат.
 • Випити склянку соку залпом.
 • Пробігти навколо столу спиною вперед.
 • Присісти 5 разів.
 • Танцювати навприсядки.
 • Прочитати вірш.

Завдання можуть бути будь-якими, головне орієнтуватися на ту публіку, яка буде на вечірці і для дітей не підбирати дорослі завдання.

«Новорічні визнання»

Суть гри полягає в тому, що всі гості стають у коло і кожен по черзі говорить своєму сусідові праворуч комплімент, наприклад: «У тебе самі красиві очі» або «У тебе дуже стильне плаття». Після того, як всі виголосили визнання, ведучий говорить про те, що тепер кожен повинен поцілувати свого сусіда в те місце, яке він оцінив.

Загальні умови для новорічних розваг

Для того, щоб вечірка вдалася і всім гостям було весело і цікаво грати в заплановані ігри слід дотримати ряд дуже важливих умов. Вони прості, але їх виконання буде запорукою того, що вечір вдасться на славу.

При підготовці потрібно враховувати вік гостей. Якщо будуть тільки дорослі можна дозволити і трохи флірту в завданнях до конкурсів та ігор. Якщо в кампанії буде хоча б одна дитина, це неприпустимо.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Треба ретельно продумати всі умови ігор на Новий 2018 рік, зробити так, щоб вони були смішними і зрозумілими для дітей і дорослих, роздрукувати і підготувати всі необхідні матеріали та атрибути.

Можна заздалегідь підготувати невеликі презенти гравцям.

Музичне оформлення вечірки і ігор теж повинно бути продумано заздалегідь.

Ігри на Новий рік 2019: смішні для дітей і дорослих

Ігри слід чергувати з можливістю попити і поїсти, з танцями і просто вільним часом, коли гості можуть поспілкуватися.

Ретельно продумана і підготовлена вечірка не виключає моменту імпровізації. Важливо спілкуватися з гостями легко, з гарним настроєм, весело і відкрито. Не потрібно панікувати або засмучуватися, якщо вечора пішов не за планом. Головне веселитися від душі, а момент для гри можна вибрати легко, просто запропонувавши друзям розважитися і не давати їм нудьгувати в цю дивну й чарівну ніч.