Якщо тобі набридла проблемна шкіра і постійна боротьба з прищами і висипаннями, скористайся цим універсальним засобом. Воно не тільки очищає шкіру, але і додасть їй свіжий вигляд!

Мова йде не тільки про прищі, але і про те, як позбавитися від мішків і темних кругів під очима, від екземи і навіть дрібних зморшок! Незалежно від того, з чим ти хочеш розпрощатися, наш рецепт підходить для всіх.

Все, що тобі потрібно, — картопля. Звичайний сиру картоплю і ніяких косметичних засобів. Можливо, це здасться тобі трохи дивним, але наш метод дає добре помітний результат вже через тиждень.

Кращий засіб від прищів

Візьми одну картоплю середнього розміру і добре вимий. Не чисть її, так як в шкірці містяться важливі поживні речовини! Потім наріж плід товстими кружечками і берися до роботи.

РЕЦЕПТ КРАСИ

ПІДГОТОВКА

Вимий обличчя з милом або будь-яким іншим очищаючим засобом. Після цього протри шкіру насухо, і вона буде готова до процедури.

МАСАЖ

На цьому етапі відбувається чистка шкіри обличчя. Візьми шматочок картоплі і починай робити масаж обличчя. Обережно розтирай шкіру круговими рухами приблизно 10 хвилин. Особливу увагу приділяй проблемних місць, але не дави занадто сильно! Можна використовувати кілька шматочків картоплі.

МАСКА

Для наступного кроку тобі знадобиться залишилася картопля і блендер. Подрібни картопля, позбався від великих шматків, а решту вилий в мисочку. Консистенція може бути рідкою або схожою на пасту, але це не має значення.

Для більшого ефекту в кашку можна додати сік алое, але ні в якому разі не додавай воду! Нанеси маску на обличчя і залиште сохнути на 20 хвилин. Після цього можна закріпити ефект і повернутися до кроку — масажу.

ЗАВЕРШЕННЯ

Після закінчення всіх процедур добре промий обличчя теплою водою і насухо протри шкіру.

Чому саме картопля? Все просто: в ній міститься багато вітамінів і мінералів, які часто зустрічаються і в косметичних засобах. Картопля допомагає при опіках і навіть при подразненні після гоління, що корисно для чоловіків. Тільки потрібно пам’ятати, що краще уникати потрапляння соку у відкриті ранки.

От і все! Повторюй картопляні процедури не менше 7 днів поспіль, і результат не змусить себе чекати! А якщо хочеш добитися рівного тону шкіри без використання тонального крему, ми підкажемо як!

Джерело