Інфрачервона тепла підлога під ламінат: споживана потужність, як розрахувати витрати

Інфрачервона тепла підлога під ламінат, потужність якого досить висока, являє собою високотехнологічну, ефективну в енергетичному відношенні конструкцію, яку дуже зручно встановлювати під ламінат. Пристрій забезпечує хороший обігрів приміщення з мінімальним споживанням електроенергії.

Якою повинна бути споживана потужність для інфрачервоного підлоги під ламінат

Зміст статті

 • Якою повинна бути споживана потужність для інфрачервоного підлоги під ламінат
 • Як розрахувати витрату електроенергії
 • Від чого залежить витрата електроенергії

Інфрачервона тепла підлога під ламінат: споживана потужність, як розрахувати витратиДосвід споживачів і фахівців по установці інфрачервоного теплої підлоги в житлових приміщеннях і офісах говорить про наступних показниках:

 • У пік енергоспоживання, коли температура в приміщенні набагато нижче необхідної, витрата енергії на квадратний метр становить 230 Вт. Після того як зроблений відповідний нагрівання, потужність установки знижується до 110 Вт на квадратний метр.
 • Щоб домогтися необхідного нагріву, досить активної роботи теплої підлоги протягом 20 хвилин в годину. Це середній показник, енергопостачання пристрою залежить від багатьох факторів.
 • Для того щоб домогтися таких привабливих показників, необхідно наявність ефективного терморегулятора, який визначає параметри роботи установки з метою досягнення певного клімату в приміщенні.
 • Як розрахувати витрату електроенергії

  Інфрачервона тепла підлога під ламінат: споживана потужність, як розрахувати витратиТим, хто вибрав інфрачервона тепла підлога під ламінат для повного або часткового обігріву приміщення, необхідно мати уявлення про те, з чого складається енергоспоживання такого пристрою, від яких факторів залежить витрата електроенергії, і яким способом потрібно зробити його найбільш ефективним. Спочатку необхідно навчитися розраховувати ці показники самостійно.

  Якщо розраховувати витрати електроенергії для інфрачервоного підлоги потужністю 220 Вт на квадратний метр, слід визначити тепловтрати і деякі інші показники. При цьому треба враховувати, що наявність програмованого автоматичного терморегулятора в змозі знизити реальний енергоспоживання на 90%.

  Для розрахунку витрати електроенергії необхідно враховувати також рівень тепловтрати, який визначається СНиП (будівельні норми і правила) на рівні приблизно 1 кВт на 10 кв. м, при висоті стель до трьох метрів. Для обраного приміщення 18 квадратних метрів тепловтрата складе 1,8 кВт/год. Показник необхідно перекрити можливостями інфрачервоного плівкового теплої підлоги, якщо це єдиний пристрій для опалення. Для цього потрібно:

  • (1,8 : 0,22)*1,25 = 10,7 кВт;
  • де — 1,8 кВт — тепловтрати;
  • 0,22 кВт — енергоспоживання на 1 кв м. теплої підлоги;
  • 1,25 — коефіцієнт запасу потужності на випадок похолодання.

  Від чого залежить витрата електроенергії

  Інфрачервона тепла підлога під ламінат: споживана потужність, як розрахувати витратиЕнергоспоживання інфрачервоної теплої підлоги під ламінат, споживана потужність якого значна, визначається рядом важливих чинників. Це, насамперед, параметри самої підлоги, теплозахищеності приміщення та інші його характеристики, вихідна температура.

  Важливе значення мають тепловтрати конкретного приміщення. Середній їх показників розраховується Сніп, тобто, будівельними нормами і правилами.

  Існує також ряд підвищують чи знижувальних коефіцієнтів, які визначають необхідний запас потужності на випадок різкого похолодання чи інших змін температурного режиму.