Що додає зіркам популярність? Інтернет ресурси, де можна розповідати про все. По-перше, завжди цікаво дізнатися, чим займається людина, творчість якого не залишає байдужим. А по-друге, зірки активно користуються мережами, щоб привідкрити завісу свого світського життя. Instagram – це візуальна майданчик. Відомі особистості активно користуються цим додатком.

Рудковська – instagram

Зірка офіційно завела аккаунт instagram, так як цього вимагала світське життя. З кожним роком все більше прихильників, що не може не радувати Рудковську – instagram якої налічує понад 1,2 мільйона осіб. Додаток з обміном фотографій було створено 6 років тому, після чого майже всі зірки дізналися про те, що можна публікувати моментальні картинки і знімки, роблячи невеликі підпису.

Раніше активно використовувалася соцмережа twitter, але в силу того, що instagram Рудковської має велику вагу і інтерес серед населення – він займає топове місце серед всіх інших соціальних мереж. Нові фотографії Яни, колишньої дружини Батурина – це дуже цікаві кадри. Тут є і відпочинок, і робота, і дозвілля, і концерти, і сімейні заходи. Дружина Плющенка викладає в мережу все, що з нею відбувається практично кожен день, а підписи до знімків дуже ніжні й уважні.

Яна Рудковська в instagram

Фотографії Яни Рудковської в инстаграме не можна назвати нудними і одноманітними. Будь-який бажаючий може побачити на сайті, що зірка любить не тільки ніжитися на пляжі і купатися в морі, але і старанно працювати. Яна викладала вагітний період, інформацію про те, як вона відновлювалася після пологів. На сторінці Яни можна побачити зірок, телеведучих, наприклад, Діму Білана, продюсером якого вона є, і Євгена Плющенка – її чоловіка, і їх дитини.

Нові фото синів: Андрія, Миколи та Олександра знаменитість викладає в мережу, щоб уважні шанувальники бачили, що в родині медійної особистості все добре. Крім щасливого життя, фото, де зображений її дитина, жінка рекламує товари, якими користується, підписує в коментарях посилання на магазини й ділиться порадами по догляду за собою. Фото Яни Рудковської яскраві і цікаві.

Діти Яни Рудковської – фото

У відомої леді є три дитини, два з яких від першого шлюбу з Віктором Батуріним, і один син від Євгена Плющенка, нинішнього чоловіка. Сім’я часто виїжджає за кордон і перебуває на світських заходах, шанувальники завжди можуть побачити пару яскравих і красивих знімків щасливих синів. Дивлячись на дітей Яни Рудковської – фото на пляжі або звичайні – хочеться посміхатися і бажати їм всього самого світлого.

Яна Рудковська, фото 2016

Instagram – Рудковська: останнім часом зірка, колишня дружина Батурина, викладає нові знімки, зроблені на відпочинку. Яна Рудковська, фото 2016 були поповнені казковими знімками з Мальдів. Тут є і фотографії біля величезних пальм в красивих сукнях, і галасливий океан, і незвичайні фрукти. Зірка активно чистить рекламу під кожним фото, щоб не засмічувати профіль.

Блог Яни Рудковської в instagram

Блог Яни Рудковської в instagram можна назвати успішним, тому що фотографії не рясніють надмірної рекламою, як це буває у інших відомих людей. Кожен знімок дуже світлий, просякнутий любов’ю до себе і до оточуючих. Створюється питання: чому бізнесвумен, дружина Плющенка, не посідає перше місце в рейтингу акаунтів російського инстаграма? Адже кількість передплатників – не показник популярності. Акуратність і гідна подача власної фігури – ось ключ до успіху в мережі instagram Яни Рудковської.