Продукція корейської косметичної промисловості знаходить все більше число шанувальників по всій планеті. До неї повертається будь-яка покупниця, яка хоч одного разу її купила і спробувала на собі. Що ж представляє із себе така популярна k-beauty (корейська косметика) – її переваги і недоліки?

Плюси корейської косметики

Для представників Азії від поняття краси невіддільне уявлення про здоров’я. Точніше кажучи, для корейців ці поняття ідентичні. Саме з цієї причини косметична продукція корейських фірм практично повністю складається виключно з компонентів натурального походження. У Кореї ретельно стежать не тільки за здоров’ям населення, але і за чистотою всієї нашої планети в цілому. Тому в косметичні засоби не включаються токсичні компоненти. Це особливо відзначають дами, які мають чутливу шкіру.

Якщо навіть у косметиці з Кореї використовуються ароматизатори або барвники, то можете бути впевнені – вони тільки натуральні і повністю безпечні. Це можна сказати і про дорогі бренди, і про дешеву косметику масового виробництва. Питання ціни корейської косметики залежить тільки від ступеню рідкості того чи іншого компонента, що входить до складу засобу. Є компоненти, які можна добути виключно в Кореї, і ніде більше.

Основна увага в лінійках коштів корейської косметики приділяється очищенню шкіри. Адже, на думку корейських косметологів тільки повністю чиста шкіра здатна поглинати найбільшу кількість корисних речовин. А забруднена шкіра з забитими порами може, навпаки, викликати масу проблем зі здоров’ям.

Недоліки косметики з Кореї

Найбільша проблема, пов’язана з корейської косметикою, — це дуже обмежене її кількість в країнах Європи. В якійсь мірі численні інтернет-магазини справляються з вирішенням цього питання. Але при цьому виникають проблеми з тим, що доводиться вибирати відтінок і колірну гамму, спираючись виключно на опис в інтернеті. Тому існує ризик не вгадати з кольором або з інтерпретацією складу.

Ще слід врахувати, що за корейським мірками еталоном краси вважається дуже світла шкіра. У зв’язку з цим багато крему містять компоненти для відбілювання. До того ж расові відмінності часто не дають антивіковим засобів чинити належний ефект. Все ж наша шкіра та шкіра кореянок старіють по-різному. Тому слід враховувати ці моменти при підборі засобів з корейської косметики.