Каландровая основа лінолеуму – що це? Каландрована основа лінолеуму, переваги і недоліки

Не можна посперечатися, що результат безпосередньо залежить від підготовки та від якості безпосередньо самого процесу. Отже, для виконання лінолеуму довговічної експлуатації знадобиться знати всі особливості і ретельно підготуватися до діяльності. Відповідно, у даній статті спробуємо детально розглянути всі аспекти, які попередньо необхідно знати, а також особливі випадки, з якими ви можете зіткнутися на шляху до підсумку.

Каландровая основа лінолеуму  що це? Каландрована основа лінолеуму, переваги і недоліки

Що таке каландрована основа лінолеуму?

Зміст статті

 • Що таке каландрована основа лінолеуму?
  • Технологія виробництва
 • Переваги і недоліки

Щоб сильно не заглиблюватися в тему, варто лише знати, що на виході з’являється безпосередньо виріб певної товщини, яке представляє з собою плівку безперервного формату — це каландровая основа. Важливо розуміти, що виробництво такого матеріалу є досить трудомістким, так як воно вважається будівельним предметом.

Коротко, можна згадати про заливання спеціальної маси, яка в подальшому обробляється між двома валиками, а на виході виходить саме той винахід, що було згадано вище в статті. У сучасному світі величезна кількість виробників використовують саме описану технологію.

Технологія виробництва

Як вже було сказано раніше, весь процес виготовлення представляє з собою по етапність. Отже, переходимо відразу ж до самих дій:

 • Каландровая основа лінолеуму  що це? Каландрована основа лінолеуму, переваги і недолікиНасамперед виконується заготівля сировини. Для початку береться кожен компонент окремо і з ним виконують певні маніпуляції. Спочатку підсушують, просівають. Після чого настає стадія змішування. В необхідних пропорціях беруться складові. Далі застосовуються дві стадії. Перша з яких — застосування лопатевого змішувача. В ньому безпосередньо і відбувається суміш всіх елементів. Що стосується другого етапу, так це використання роторного вироби. Відміну від першого механізму полягає в тому, що в роторі температура доходить до певного градуса, а саме це може бути проміжок від 120 до 160.
 • Щоб суміш надійшла за каландору, їй потрібно попередньо пройти транспортер. Найчастіше модель винаходу має закритий тип, щоб можливі шкідливі речовини не викидалися в навколишнє середовище. Крім цього, з допомогою такого різновиду, градус не знижується, а виріб не втрачає таку властивість, як пластичність.
 • Після того як речовина пройде обробку в два або три етапи, воно переходить у каландр. Саме там і утворюється необхідні параметри, як товщина, так і довжина.
 • Переваги і недоліки

  Звичайно ж, щоб зробити доцільний вибір, краще за все зважити всі «за» і «проти». Власне, почнемо розбір питання з переваг.

  • Перше, що потрібно відзначити, так це витримка механічного впливу.
  • Далі — максимальна простота у догляді над матеріалом.
  • Існує гарантія того, що речовина екологічно безпечно. Так що при взаємодії з таким типом лінолеуму можна не турбуватися з приводу можливого нанесення шкоди здоров’ю.
  • Стійкість до хімічних сполуками.

  Говорячи про мінуси даної технології, варто відзначити наступні моменти:

  • Не настільки довговічний термін експлуатації.
  • Невдалий вибір для використання в будинку, так як забарвлення такого матеріалу — на любителя.

  Каландровая основа лінолеуму  що це? Каландрована основа лінолеуму, переваги і недоліки