Вибір речей для створення гардероба дуже серйозний момент. Комбінувати одну річ з іншого згідно стилю або настрою іноді доводиться тривалий час, особливо це актуально для жіночої половини. Тому дизайнерами одягу була придумана капсульна систематизація гардеробу.

Що таке капсульна систематизація гардеробу?

Капсульну систематизацію гардероба можна умовно назвати підбором речей під певний випадок або обставина життя. Капсули в одязі бувають різних напрямів:

• Прогулянкова капсула — це набір одягу для прогулянок.
• Робоча капсула – це набір одягу для походу на роботу.
• Капсула вихідного дня – це набір одягу для урочистих випадків або виходів у світ.

Кількість подібних капсул може змінюватись у відповідності з життєвими пріоритетами. Головною особливістю такої систематизації є можливість комбінувати всі речі всередині капсули між собою.

Реалізація капсульної систематизації гардеробу.

Для того щоб систематизувати свої гардероб з капсульної системі досить умовно розділити вміст шафи на предмети одягу підходять один одному за стилем або фасоном. Але головною умовою такого набору повинно бути поєднання однієї речі з усіма речами окремо. Один і той же піджак повинен гармонійно підійти до спідниці, штанів, сукні, бріджів та іншим речам, які знаходяться в капсулі.

Зазвичай капсула може містити до 40 речей, включаючи взуття і аксесуари. Таке розмаїття допоможе створити до 25 різних образів при правильній комбінації речей.

Переваги капсульної систематизації гардеробу.

У підборі гардеробу капсульної системою є маса переваг.

• Всі речі розкладені строго у відповідності з випадком їх носіння. Не потрібно рити весь шафу в пошуках підходящої за стилем одягу. Достатньо взяти кілька речей для певного випадку, і закінчений образ гарантований.
• Достатнє місце в шафі. Розклавши речі по капсулах, можна переконатися, що багато речей або не носилися, або не підходять взагалі не до чого. Від таких речей краще позбутися. Це дасть потрібний простір на полицях шафи.
• Економія грошей і часу при покупці нової речі. Заздалегідь знаючи вміст капсули, при виборі нового одягу в магазині не доведеться замислюватися над вибором речі. Або вона підходить до всієї капсулі, або її просто не потрібно купувати зовсім.