Капсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методики

Капсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методики

Похвалитися розкішними пасмами може не кожна жінка, а на період відновлення пошкодженого волосся і відрощування нових йде досить багато часу. Справжньою знахідкою є процедура нарощування, яка дозволяє перетворитися всього за пару годин. Найпопулярніша технологія, що передбачає застосування спеціальних капсул, затребувана практично у всіх країнах світу.

Місця з’єднання рідних і нарощених волосків непомітні неозброєним оком. Зачіска зберігається тривалий період завдяки міцному кріплення, що виключає випадання донорського матеріалу. Капсули виготовляються з кератину, який за складом подібні з натуральним волоссям.

Методики

Існує кілька методик нарощування за допомогою капсул.

 • Італійська технологія передбачає використання сформованих прядок з мікроскопічними кріпленнями. Капсули з кератину піддаються нагріванню, внаслідок чого матеріал розплавляється. Подальший результат залежить від професіоналізму майстра, який формує прядки або вручну, або з застосуванням спеціальних щипців. В залежності від обраного способу місце з’єднання може мати круглу або плескату форму. По закінченню процедури остиглі кріплення зовсім непомітні і не створюють дискомфорту при носінні. На волосяну структуру використовуваний матеріал не чинить негативного впливу, тому вважається безпечним. Міцна фіксація виключає випадання донорських пасом при вичісуванні. Результат проведеної процедури нарощування зберігається протягом 4-6 місяців. Якщо виникає необхідність, проводиться корекція. Перевага методики полягає в можливості додавання пасом на будь-яку область голови: віскі, чубок, потилицю. Також перевагою вважається стійкість з’єднання до дії високих температур, що дозволяє вільне відвідування пляжів, сауни, басейну.
 • Капсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методики

  капсульне нарощування волосся

  Іспанська технологія відноситься до холодного увазі нарощування. Суть процедури полягає у формуванні прядок допомогою фіксації капсули за допомогою спеціального клею. При такому методі існують деякі обмеження, як наприклад, довжина натуральної шевелюри (не менше 10 см). До того ж потрібен постійний догляд для збереження результату.

 • Англійська методика передбачає використання капсул, виготовлених із смоли. Кріпильний елемент перед фіксацією розігрівається за допомогою клейового пістолета. Технологія відрізняється більш складним і трудомістким процесом виконання, зате результат зберігається протягом 3-6 місяців. Даний спосіб не рекомендується застосовувати на схильного до жирності волосся. При носінні відзначається випадання донорського матеріалу, що обумовлено нерівномірним розподілом смоли пістолетом.
 • Микрокапсульная методика схожа з італійської, але для з’єднання пасм використовуються капсули мікроскопічних розмірів. Відчути стики двох різнорідних волосся практично неможливо. Перевагою вважається можливість застосовувати технологію на ослаблених тканин та сухої шевелюрі. Принцип капсульного нарощування і майстерна робота майстра перетворять зачіску до невпізнання, а місця з’єднання міні прядок залишаться непомітними.
 • Переваги і недоліки

  Серед основних переваг капсульного нарощування вважаються безпеку і можливість проводити процедуру на будь-якій ділянці голови. Кріплення залишаються невидимими, а волосся виглядають цілком природно. У жінок, які мають короткі стрижки, відкриваються можливості експериментувати із зачісками, робити високі хвости і елегантні укладання. При цьому натуральні локони страждати від процедури жодним чином не будуть. Перша корекція при правильно виконаному нарощуванні потрібно через 4-5 місяців.

  Капсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методики

  Капсульне нарощування волосся: методика

  При всіх плюсах технології варто відзначити і недоліки. Це, насамперед, обов’язковий ретельний догляд, який полягає в щоденному причесывании та періодичного миття.

  Капсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методикиКрім того, доведеться більш уважно ставитися до вибору миючих засобів. Не підійде косметика, що містить кислоти, масла та інші агресивні речовини.

  Протипоказання

  Фахівці не рекомендують вдаватися до подібної процедури в наступних випадках:

  • якщо волосся сильно пошкоджений і ослаблений;
  • в період вагітності;
  • у підлітковому віці;
  • при наявності шкірних захворювань або ран на голові;
  • при частих головних болях і нападах мігрені;
  • під час проходження лікування, що супроводжується вживанням різних препаратів (гормональних, антибіотиків та ін);
  • в період проходження хіміотерапії.

  Корекція

  Залежно від швидкості росту волосся і якості виконаного нарощування потрібно проводити процедуру корекції. Суть полягає в нанесенні спеціального складу на місця кріплення капсул з метою їх часткового розчинення. Після того як фіксатор послабився, донорську прядку видаляють за допомогою пінцета. Якщо помітних пошкоджень на ній не було виявлено, матеріал використовується повторно.

  Капсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методикиАле перш натуральні локони обробляються спеціальним розчином з метою видалення з них залишків смоли або кератину. На вимитому волоссі знову виконується нарощування.

  Регулярний догляд і своєчасна корекція збережуть красу довгої шевелюри, надаючи їх власниці шарму і елегантності.

  Плюси і мінуси нарощування волоссяКапсульне нарощування волосся: плюси і мінуси, методики