Здоров’я та краса нероздільні і щоб підтримувати себе у формі важливо правильно харчуватися і займатися фізкультурою. Але як поступити коли часу відвідувати спортзал немає? Постійна зайнятість може призвести до хвороб. Сьогодні все це можна вирішити, і можна займатися кардиотренировками в домашніх умовах. Потрібно тільки зуміти змусити себе.

Переваги тренувань

Легкі, під впливом зовнішніх навантажень починають інтенсивніше працювати, і відповідно поліпшується насичення клітин киснем. Серце починає битися сильніше, пропускаючи через себе кров, тобто посилюється кровопостачання. Метаболічні процеси посилюються. Жирові відкладення поступово розсмоктуються. У багато разів підвищується витривалість організму і працездатність. Знижуються фактори розвитку атеросклерозу. Кістки набувають міцність. В цілому відбувається істотне зниження маси тіла без втрати утворилися м’язів.

Тривалість занять повинна бути не менше півгодини в день. При цьому повинна дотримуватися дієта, тобто не можна вживати солодке, солоне, борошняне і жирне.

Правильне харчування до і після занять

Важливо побудувати свій раціон так, щоб заняття були найбільш ефективними, адже організм повинен працювати на спалювання жирів, а не на перетравлення їжі. Рекомендується перед тренуванням не їсти протягом двох годин, а після витримати хоча б півтори години, інакше час витрачений піде даремно. Для відновлення м’язів слід дотримуватися продуктів, насичених білком, наприклад, риба, нежирне м’ясо, птиця, кисломолочні продукти та овочі.

Види снаряжений

Звичайна скакалка може стати непоганим другом спалюванні жирів. Рекомендовано проробляти 20 швидких стрибків з періодичним відпочинком в 60 секунд. Літо – це найкращий сезон для фізкультури, так як доступні плавання, біг і поїздки на велосипедах. Безпосередньо для дому можна придбати гантелі, а якщо дозволяють площі, то бігова доріжка або велотренажер будуть, до речі, тим більше в даний час в них можна задати індивідуальну програму.

Прості вправи

Можна обійтися і без обладнання, а просто виконувати вправи в швидкому темпі, не забуваючи при цьому стежити за пульсом.

Стоячи на місці крокувати протягом трьох хвилин, а з підйомом коліна одну хвилину. По десять разів кожну ногу ставити в різні сторони. Стрибати по боках теж рекомендується до 60 секунд, при цьому втягнувши живіт і выправив поставу. Випади по черзі ногами вперед по половині хвилини для кожної.

Також рекомендовано віджиматися і накачувати прес, поступово збільшуючи навантаження.