Популярність відеоблогеров, які співпрацюють з YouTube, з кожним роком стає все більше. Підлітків і старших людей приваблюють популярність і фінанси, зароблені за допомогою відеоканалів і знятих роликів. Такою яскравою зіркою є блогерша Катя Клэп (Kate Clapp Blog). Цікаво дізнатися подробиці її життя!

Хто така Катя Клэп

Для кого-то до сих пір залишається загадкою, коли народилася Катя Клэп і як складалася її життя. Справжнє ім’я знаменитої блогерши – Катерина Трофімова, народилася вона в Москві 19 травня 1993 року, у звичайній родині. Досягнувши 16-річного віку, відчула потяг до занять режисурою, а використовувала для цього матеріали відзнятого відео – вирішила спробувати себе на ниві монтування роликів. За кілька років стала популярною особою в ютубі, ведучи Vlog Kate Clapp. Хто з неї бере приклад, а хтось недолюблює з-за популярності.

Катя Клэп в дитинстві

Навчання Катерина проходила в загальноосвітній школі (№1122) р. Москви. Інтерес до фото і відеозйомок виявляла Катя Клэп в дитинстві, навчаючись у середніх класах. Разом з подружкою вони вели шкільний друкарський блог, де ділилися думками про життя, школоте, захоплювалися фотографіями, вивчали, як можна отримувати гроші, знімаючи камерою відео і виставляючи його в Ютуб. Перша спроба зняти ролик з назвою «Півлітрова миша» виявилася невдалою. Відсутність тріумфу не зупинило Катерину Трофимову, підштовхнуло до більш активних дій, які принесли їй популярність на YouTube.

Катя Клэп – особисте життя

Після закінчення шкільної освіти Катя Клэп вступила на факультет режисури Інституту сучасного мистецтва. Через якийсь час зрозуміла, що практичне вивчення відеозйомок дає більше користі, ніж теорія. Катя Клэп – особистим життям її цікавиться юне покоління – нечасто відкриває завісу таємничості. Відзначивши свій ювілей на просторах інтернету, створила цілу низку відео, об’єднавши його в «kate clapp 2013». У 21 рік Катерина починає вести самостійне життя в окремій квартирі. Її сусідами стають вірна такса і кішка.

Про стосунки з протилежною статтю воліє мовчати або говорити туманно і двозначно, без конкретики. З ким зустрічається Катя Клэп, невідомо досі. Її шанувальники знають, що дівчина любить подорожувати, побувала на території Німеччини, Чехії, Великобританії, США, Італії, Франції, об’їздила величезна кількість російських міст.

Поїздки носять не тільки пізнавальний характер, це ще і велика кількість матеріалу для майбутніх роликів, відвідування концертів світових знаменитостей. Завдяки популярності була запрошена на зйомки серіалу «Молодіжка» на роль самої себе, чим відкрила список особистої фільмографії. Новий аромат створений «Foggy» ще вище підняв рейтинг відеоканалу. Обкладинку одного з номерів журналу «ELLE girl» прикрашало фото юної блогерши, скуштувала себе на терені фотомоделі.

Блогер Катя Клэп

Таке звучне ім’я видеоблогер Катя Клэп придумала для себе до 2010 року, коли вирішила серйозно зайнятися просуванням самостійно знятих відеосюжетів. Скільки років Каті Клэп знадобилося, щоб стати знаменитою? Розвиток професійних якостей на основі практичної швидко переросло в успіх створених блогів. За такий короткий проміжок часу молода блондинка встигла обзавестися більше ніж чотирма мільйонами передплатників. Короткі шоу в стилі відео, де вона виступає як провідна, мають понад 30 мільйонів переглядів.

Катя Клэп – Ютуб

Захоплюючись зйомками роликів і написанням тексту для блогів, дівчина зрозуміла, як зможе реалізувати свої здібності в мережі інтернет. На порталі YouTube в серпні 2008 року був створений канал з гумористичним ухилом FoggyDisaster (Foggy by kate clapp), де вона особисто пародіювала зірок, легко входила в інші образи, розповідала смішні історії свого життя.

Через два роки стартував випуск ще одного каналу TheKateClapp, який теж швидко набрав обертів популярності, але його напрямок відрізнялося тим, що відеоролики містили міркування особистого характеру, огляд громадських заходів, розповіді про подорожі. Катя Клеп – Ютуб з його масової відвідуваністю став методом реалізації своїх амбіцій і способом спілкування – прославилася завдяки своїй безпосередності.

Катя Клэп – Instagram

Фото Катя Клэп в Инстаграме часто оновлює: їй є чим поділитися. Якість знімків завжди дивує професійністю і цікавим ракурсом, а ще вони з кумедними коментарями і рекламою нових відзнятих роликів. За кількістю фото, викладених в Instagram, автор вже наближається до двох тисяч. Майже на всіх знімках присутня сама господиня відомого ніка Kate Clapp.

Катя Клэп – Твіттер

Пустотлива, з живим почуттям гумору дівчина не могла обійти стороною, не створивши сторінку в Твіттері. Колючі фрази, сатиричні зауваження та коментарі до фотографій не залишаються непоміченими її шанувальниками і передплатниками. Поняття Катя Клэп – Твіттер є рівнозначними. За невеликим висловлювань можна відстежити, чим живе і цікавиться блогерша, які здійснює покупки. Катя Клэп і її хлопець розлучилися, про що вона згадала на сторінці свого блогу в Твіттері. Шанувальники і передплатники у своїх коментарях співають гімн улюбленої блогерше.

Катя Клэп – ВКонтакте

Високий рейтинг має сторінка Катя Клэп – ВКонтакте. У соціальній мережі, прийнятої молодим поколінням, відвідування її блогу серед підлітків вважається відмітка, що ти в курсі сучасного віяння. Блогерша ділиться своїми спостереженнями, розповідає новини та пояснює суть прикріплених відеосюжетів. На сторінці Вконтакті обов’язково присутні посилання на веб-сайти Ютуба.

Відео: скільки заробляє Катя Клэп