Кава мій друг

Кава мій друг Про каву ми знаємо багато міфів і реальних фактів. У нього є прихильники і противники. Але, не погрешим проти істини, якщо скажемо що немає такої людини, який ніколи не пробував цей напій. Кому-то кава допомагає прокинутися, комусь розслабитися, а хтось просто любить його смак і запах.

 

 

 

 

Кава мій друг

 

Вплив цього напою на організм часто вивчалася вченими в різних країнах. І якщо узагальнити ці дослідження, то виходить що кава людству просто життєво необхідний.

 

 

 

1. Кава – основне джерело антиоксидантів
Так влаштований людський організм, що більше всього антиоксидантів він засвоює з кави. Так що, як джерело молодості і здоров’я, кава обганяє овочі і фрукти.

2. Запах кави заспокоює

Дослідження проведені корейськими лікарями дозволили з’ясувати що кавовий аромат особливим способом впливає на білки відповідальні за напруга мозку і в результаті людині легше налаштуватися на позитивний лад.

3. Кава проти симптомів хвороби Паркінсона
У 2012 році в науковому журналі Science Daily була опублікована стаття в якій наводилася статистика експерименту выяснившего що хворі з синдромом Паркінсона при щоденному вживанні цього напою могли краще контролювати свої рухи.

4. Кави благотворно впливає на печінку
125 тисяч людей взяли участь в дослідженні, що проходив 22 роки. Результати роботи вразили медиків – у того хто випивав хоча б одну чашку кави в день на 20% знизилася ймовірність розвитку цирозу печінки. Так що людям регулярно вживають алкоголь кави просто необхідний.

5. Кава проти суїциду

Аромат і смак кави підвищують настрій і заспокоюють. Тому кави на людину благотворно впливає на людей з підвищеною збудливістю. Вчені з’ясували що
2-4 чашки кави в день знижують ризик суїциду як для чоловіків, так і для жінок на 50%.

6. Кава знижує ризик раку шкіри
Відпочиваючи в теплих країнах, зверніть увагу наскільки там популярний кави. Виявляється, він значно знижує ризик розвитку раку шкіри в жінок. Тому на відпочинку в тропічному раю – починайте свій день з чашки ароматного напою

7. Кава підвищує спортивні досягнення
При попаданні в організм, кофеїн збільшує кількість жирних кислот у крові. А це дозволяє м’язам поглинати і спалювати жир, більш ефективно перетворюючи його в необхідну енергію при фізичних навантаженнях.

8. Кава знижує ризик розвитку цукрового діабету
Згідно з даними досліджень, люди, що випивають не менше 4 чашок кави в день, на 50% рідше хворіють на цукровий діабет другого типу.

9. Кава підвищує працездатність
Керівництво телекомпанії CNN провело серед співробітників кілька тестувань і досліджень, які довели, що кава допомагає людині більш ефективно виконувати свої службові обов’язки, швидше справлятися з нестандартними завданнями і ситуаціями. В результаті чого був зроблений висновок про те, що кава дозволяє мозку людини ефективніше працювати.

10. Кава стимулює щастя
Американський Національний інститут охорони здоров’я провів дослідження, яке показало, що люди, які п’ють хоча б 4 чашки кави в тиждень, на 10% менше схильні до депресії, ніж ті, хто взагалі не вживають кави.

Крім цього кави – відмінний косметичний засіб для відновлення шкіри. Так що, звичайно, не варто зловживати цим напоєм, поглинаючи його відрами. Але користі від невеликої чашечки кави з ранку, буде набагато більше, ніж шкоди від нереалізованих бажань скуштувати заборонений плід, шкоди якого, як показують дослідження, сильно перебільшений.