Казка Ріпка за ролями: смішна, перероблена, для дітей

Казка Ріпка за ролями: смішна, перероблена, для дітейКазка, казка! Всі кажуть, що вони гарні тільки для малюків. Це марна вигадка. Дорослі люблять казки анітрохи не менше дітей. Причому вони вміють веселитися часом, як діти. Щоб це перевірити, треба просто звернутися до казок для вечірок.

Ось вам смішна казка Ріпка за ролями, щоб урізноманітнити вечір.

Російська казка на свята для дорослих

Казка Ріпка за ролями: смішна, перероблена, для дітей Казка для корпоративу стала неймовірно популярною порівняно недавно.

В учасниках ніколи не буває нестачі, всі хочуть бути героями казок.

Особливо всім подобається, коли казка костюмована.

Якщо свято ведуть професіонали своєї справи, вони заздалегідь готують казкові атрибути. В їх запасниках приховані перуки, краватки, маски, дитячі дудочки і барабани.

Але хіба тільки на корпоративах цікаво розіграти смішну казочку? На домашні свята теж збирається багато гостей, їх теж можна розважити веселим перевтіленням.

Відома стара російська казка Про ріпку» в оригінальному виконанні і з незвичайним текстом розвеселить всіх присутніх, додасть вечору невимушеність і гарний настрій.

Перероблена смішна казка Ріпка за ролями на відео:

Кілька порад, які допоможуть зробити подання по-справжньому запам’ятовується:

 • Ролі роздавати згідно з акторськими даними гостей.
 • Приготувати костюми або їх атрибути.
 • Косметику або грим використовувати обов’язково.
 • Текст роздрукувати кожному виконавцю
 • Вибрати ведучого, який повинен читати текст казки з паузами, в яких починають діяти герої казки.
 • Як тільки ведучий назве чергового героя, це сигнал до дії артиста, який відіграє цей образ.
 • Актори повинні бути максимально артистичні.
 • Що ще вам обов’язково треба прочитати:

  Текст сценки для читання ведучому і акторам

  Казка Ріпка за ролями: смішна, перероблена, для дітейЗаманулося одного разу дідові ріпку у себе на городі виростити. Сказано – зроблено. Посадив він ріпку. Минув час. Вийшов вранці дід у город, став тягнути ріпку.Що таке?

  Не може її ніяк з землі витягнути. Довелося дідові покликати бабу. Прийшла вона дідові на підмогу. Стали ріпку із землі тягти. Бабка вхопилася за діда, а дід тягне ріпку. Що таке? Знову нічого не виходить.

  Клікнула бабка свою онучку. Прибігла онука, стала допомагати діда й баби. Вхопилися вони один за одного, піднатужитися, а нічого не виходить: ріпка сидить міцно.

  Внучка вирішила покликати собаку Жучку. Примчала Жучка, зраділа, що зможе допомогти. Стали ланцюжком один за одним: за дідом — баба, за бабою — онука, за внучкою — Жучка. Взялися за ріпку, а результату немає. Як сиділа ріпка в землі міцно, так і сидить.

  Довелося Жучці кликати Кішку. А вона тут як тут. Дружно не громіздко, тягнуть, тягнуть, тягнуть, тягнуть. Та що таке? Яка велика ріпка! Кличе Киця Мишку. Остання надія на дитину. Вода камінь точить, так і в цьому випадку: тримаються всі один за одного міцно – тягнуть ріпку. Раз – два! Ось і витягли ріпку!
  Смішна казка Ріпка за ролями для дітей.

  Фрази для акторів веселого театральної вистави

  Казка Ріпка за ролями: смішна, перероблена, для дітейА ці слова слід роздати «акторам», вони будуть говорити при кожному згадуванні ведучим.

  Ріпка: Чоловік, ручки геть, Я ще неповнолітня!
  Ось ті на!
  А я тут!

  Дідка: Ну треба ж!
  Все ділимо порівну і по норах!
  Зовсім я здаю, здоровьишко пустує!
  Зараз повеселимося!

  Бабка: – Дід мене вже не задовольняє.
  Поспішаю — поспішаю!

  Внучка: Давайте швидше, я на діскач так запізнюсь!

  Жучка: Я не Жучка, забула чи що? Я Жучок!
  Робота як у собаки!
  Може краще покуримо?

  Кішка: Накапайте мені валерьяночки!
  Хто привів собаку на майданчик? У мене на них алергія!

  Мишка: Ура! Запрацювало!
  Може варто випити?

  Такі казки затребувані і вдома, і на вечірках на роботі. Можна самим придумати репліки героїв.

  Кожен добре знає своїх товаришів по службі і домочадців, всіх гостей, які зберуться на свято. У відповідності з рівнем вихованості, вміння посміятися над собою, слід вибирати фрази для казкових героїв. Ведучий повинен бути дуже уважним до кожного слова, яке буде звучати на вечірці в тексті казки.

  Така розвага краще запропонувати всім гостям, коли вже буде сказано кілька тостів, коли вже всі перезнакомятся, якщо є такі. Коли всі будуть готові сприймати будь-які жарти, можна запропонувати стати на час акторами і пограти в імпровізований театр. Якщо гості добре знають один одного, все пройде «на ура!».

  Все відбувається, можна зняти на відео, а потім акуратно продемонструвати всім учасникам театральної вистави. Разом посміятися над собою, загорітися ідеєю постановки нової казки – і ось уже є чим зайнятися на наступному святі.

  При підготовці до наступної вечірці можна дати завдання всім гостям виготовити костюми для наступних героїв казки. Можна заздалегідь продумати сюжет і фрази майбутніх героїв.