Американці по імені Стеф нещодавно довелося зіткнутися з сущим кошмаром. Жінка вирішила наростити волосся і, мабуть, не звернулася до професіоналів своєї справи. Після трагічного походу в салон вона проплакала ще тиждень.

Моторошні штучні сиві пасма, які радше нагадували парчу, стирчали з-під її натуральних волосся. Стеф вирішила, що треба з цим жахом щось робити і звернулася до фахівців. Коли вона прийшла до стиліста в шапці, та одразу ж запідозрила щось недобре. Стеф соромилася своїх волосся і ховала їх…

«У неї було найгірше нарощування, яке я коли-небудь бачила в житті!» — з жахом згадує перукар Скайлар, яка наважилася допомогти бідоласі. Стилісту вдалося з’ясувати, що пасма, які наростили клієнтці, були не з людського волосся, а з гриви коня. Тоді вона вирішила повністю змінити Стеф зачіску.

Ті жахливі пасма з неякісного матеріалу пошкодили шкіру голови Стеф. З новою ж стрижкою вона почуває себе впевненіше і вже не боїться зняти шапку в громадських місцях, хоча багато людей засуджують її новий образ, вважаючи, що з короткою стрижкою і таким кольором волосся вона виглядає значно старше, ніж на свої 33.

А ти що думаєш з приводу преображення Стеф? Напиши нам у коментарях, як їй краще з коротким або довгим волоссям.

Джерело