Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальні

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніВелика компанія може зібратися з будь-якого приводу. Це може бути яка-небудь подія зразок Дня народження або новосілля. У будь-якому випадку, щоб захід пройшов успішно, організатору, а таке завжди існує, треба добре підготуватися.

Організація конкурсів і вікторин на день народження

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніЩоб свято вдалося, варто приділити увагу не тільки питань щодо меню, сервірування столу і музичного супроводу.

Все це, безумовно, важливо, але також для досягнення максимально приємного ефекту, варто подбати про конкурсах та іграх. І нічого, що компанія складається з дорослих людей – вони теж не проти повеселитися і подуріти.

Нестачі ж у конкурсах немає і можна вибрати те, що подобається, в залежності від місця проведення заходу – квартира, заміський будинок, лісова зона.

Складнощі можуть виникнути тому, що не вся компанія буде складатися з добре знайомих людей, цілком ймовірно присутність тих, кого Ви бачили лише кілька разів або не знаєте зовсім. У цьому випадку важливо, щоб спілкування однаково легко давалося всім учасникам, і ніхто не відчував себе “не в своїй тарілці”.

Тут ігри та конкурси на день народження за столом дуже знадобляться, так як вони допомагають розрядити обстановку. Також в компанії можуть бути люди різних статей і віку. Це теж потрібно враховувати і прагнути до того, щоб в програмі були присутні розваги, цікаві всім категоріям осіб.

Приміром, люди більш старшого віку оцінять вікторини, а молодь – кумедні розіграші. Ось деякі варіанти конкурсів, які сподобаються Вашим друзям і близьким і перетворять банальне застілля в дійсно незабутнє свято.

Веселі конкурси для великої компанії дорослих

Застільний смішний конкурс “Хто про що думає”

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніДля цього конкурсу потрібно добре підготуватися. Виберіть пісні, в яких є смішні рядки, і вони можуть зійти за чиїсь думки.

Головне, що б у них не було нічого образливого, і зробіть нарізку з цих рядків. Наприклад, підійдуть такі рядки: “Хочу я заміж, заміж хочу”, “Натуральний блондин, на всю країну такий один”. Знайдіть капелюх, ніж вона смішніше, тим краще.

Під час застілля вибраний ведучий оголошує, що у нього є читає думки капелюх. Після чого одягає її по черзі на голови всім гостям. Як тільки капелюх стосується голови людини, помічник включає музичну підбірку з потрібною рядком. Тут головне, щоб слова пісні підходили саме до цього гостю.

Конкурс з рукавичкою і водою “Славний удій”

Запасіться медичними рукавичками в розрахунку по одній штуці на гостя. У кожному з пальчиків (на самому кінці) тонкою голкою зробіть маленьку дірочку. Тепер залишилося зручно закріпити рукавички на стільці і налити в них воду.

Завдання гостей – постаратися якомога швидше видоїти свою рукавичку. Особливо весело виходить, якщо гості зовсім не знайомі з сільським життям.

Гарантований сміх і радість для всіх, головне — побороти збентеження. А якщо учасники вже встигли покуштувати трохи алкоголю, то дивитися на їхні старання – одне задоволення.

Кумедний конкурс з фотографіями “А ти зможеш вгадати?”

Потрібно знайти в Інтернеті або в журналі фотографії знаменитостей. Ведучий (краще, якщо це будете Ви) вибирає будь-якого гостя і просить його відвернутися. Далі він пояснює правила: “Я зараз покажу гостям фото з зображенням тварини, ваше завдання – ставити якісні питання і відгадати, хто на фото”. Гості можуть відповідати тільки “так” або “ні”.

Тепер ведучий демонструє фотокартку зірки, а гравець, вірячи, що на фотографії тварина, задає безглузді запитання: “чи Є у тварини хвіст?”, “Їсть він траву?” і т. д. Веселощі зал (і гравець після закінчення конкурсу, коли зрозуміє, в чому справа) отримає в повній мірі.

Конкурс для тих, хто любить рух

Гості діляться на однакові за кількістю людей команди. Чим більше команда, тим краще. Кожна команда вибирає собі колір, і учасники прив’язують до ноги кулька відповідного кольору. Прив’язувати треба ниткою таким чином, щоб кулька лежав на підлозі (як далеко від ноги не важливо).

Ведучий дає сигнал, після чого кожна команда намагається лопнути кульку суперника. Той, чию кульку не витримав, виходить з гри. Виграє та команда, чий гравець збереже свій кулька до кінця змагання. Для ускладнення, кожна команда може вибрати кілька кольорів, але тоді потрібно точно запам’ятати свою команду, щоб в запалі битви не лопнути кульку у своїх.

Гра хороша для того, щоб розім’ятися між смачними стравами. Проводити її можна як у приміщенні, так і надворі.

Веселий конкурс для любителів смачних напоїв

Потрібно підготувати десять одноразових склянок і напої. Перед гостями в кожен стакан наливаються різні напої. Можуть наливатися як звичайні, так і приправлені сіллю, перцем або іншими спеціями (щоб смак зіпсувався, але шкоди здоров’ю не принесло).

Стакани ставляться щільною купкою. Бажаючим видають кульку для настільного тенісу, і кожен кидає його в склянку. В якій із склянок кулька залетить, то і повинен випити гравець.

Ці веселі конкурси за столом на день народження дозволять зробити ваше свято ще цікавіше!

Смішні ігри для гостей на день народження

Конкурс з зав’язаними очима “Виконай бажання”

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКожен з присутніх складає в мішок по одному будь-якого предмету. Вибирається ведучий, яким зав’язують очі.

Його завдання – витягувати з однієї речі з мішка і говорити, що має зробити її володар. Тут все залежить тільки від фантазії ведучого. Він може запропонувати заспівати, прокукурікати і багато чого ще.

Головне, завдання повинно бути принизливим для гостя, а також містити труднощів у виконанні.

Конкурс для любителів мистецтва “Сучасні казкарі”

Кожен учасник заходу володіє навичками певної професії. Але, чим більше людина працює в певній сфері, тим більше в його словниковому запасі з’являється відповідної термінології. Її можна запросто використовувати не тільки для справи, але й для забави. Кожному гравцеві слід роздати папір і ручку.

Завдання полягає в тому, що гравець вибирає для себе будь-яку казку і намагається написати її аналог, але тільки професійною мовою, наприклад, перетворити казку в протокол поліції або медичний висновок. Після закінчення заданого часу всі казки зачитуються і загальним голосуванням обирається переможець. Їм стає той, чия казка найбільш смішна.

Цікавий конкурс для гостей “Вгадай, що на картині”

Необхідно знайти яке-небудь цікаве зображення і підготувати непрозорий лист, значно більшого розміру. В аркуші робиться отвір діаметром не більше трьох сантиметрів. Зображення і закриває його лист встановлюються на зручному для всіх учасників місці. Ведучий повинен пересувати лист з дірочкою по загадковому зображенню, щоб учасники бачили маленькі шматочки намальованого.

Переможцем стає той, хто швидше за інших відгадає, який же малюнок ховається за аркушем.

Розважальна гра “Пишемо веселий розповідь”

Учасники сідають у коло. Кожному надається ручка і папір. Ведучий задає свій перший питання: “Хто?” Учасники пишуть на листку персонажа, якого обрали для своєї розповіді, після чого згинають листок так, щоб слово було приховано, і передають його тому, хто справа.

Ведучий задає наступне запитання. Наприклад: “Куди йде?” Знову кожен відповідає (відповідати потрібно розгорнутою пропозицією, а не кількома словами), загинає лист і повідомляє. І так далі поки у ведучого не закінчаться питання.

У питаннях немає ніяких обмежень, але вони повинні задаватися в такому порядку, щоб відповіді в сукупності перетворювалися в зв’язну історію. У підсумку, коли розповідь написаний, все творчість зачитується вголос.

Запальні конкурси для проведення на дорослих вечірках

Весела гра з веселими танцями і хусткою

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніДля цієї гри потрібно всього нічого: невеликий хустку і хороша музика. Музика повинна бути веселою, щоб гості із задоволенням виробляли неймовірні піруети.

Потрібно стати у велике коло, та обрати першого гравця. Для інтересу можна це зробити за допомогою жеребу.

Той, кому випало танцювати, розташований у центр кола, на шию йому зав’язується хустку, і всі починають танцювати. Центральний танцюрист після деякої кількості рухів повинен віддати свою хустку будь-якій іншій людині. Для цього, не припиняючи танцю, він знімає його з себе і зав’язує вузол на шиї обраного гостя, після чого цілує його.

Вибраний гість з косинкою стає в коло і танцює, і через короткий час передає хустку далі.

Танці тривають, поки ведучий не вимкне музику. Коли все затихло, той, хто в цей момент в колі, повинен прокричати що-небудь веселе, наприклад, прокукурікати.

Смішний конкурс на вдягання одного і швидкість

Вибираються учасники, які довільно поділяться на пари. За кількістю пар потрібно заздалегідь зібрати пакети з різноманітною одягом. Кількість і складність одягання всіх наборів повинна бути максимально схожою. Усім гравцям зав’язують очі. Всередині пари відбувається вибір, хто буде одягати, а кого будуть надягати.

За сигналом перший починає діставати з мішка одяг і намагається одягнути її на другого учасника. Часу дається всього хвилина. Перемога за тими, хто одягне більше одягу і зробить це правильніше. Можна і не обмежувати час, тоді виграють ті, які швидше надінуть всі речі з мішка. Особливо кумедно, коли парі з двох чоловіків доводиться одягати виключно жіночі речі.

Влуч у мішень у конкурсі “Сміливі мисливці”

Формується дві-три команди по три людини. Вони будуть мисливцями. Один з учасників виконає роль кабана. Кожен мисливець отримує щільно згорнуті папірці – вони будуть своєрідними патронами. Мисливці прагнуть потрапити у кабана, але не просто в кабана, а в спеціальну мішень.

Мішень заздалегідь малюється на картонному колі.

На початку гри ця мішень закріплюється на одязі кабана, приблизно на попереку. За сигналом кабан намагається швидко бігати і вивертатися, а мисливці всіма силами ціляться в мішень. Простір для полювання заздалегідь обмежується, а час чітко визначається. Займатися такою розвагою потрібно поки все ще тверезі. Також мисливцям не можна тримати кабана силою.

Жартівлива гра для жаднюг з повітряними кульками

Заздалегідь купіть і надуйте достатню кількість різнокольорових кульок. Перед грою розкидайте їх по підлозі. Вибираються учасники і, як тільки буде дана відмашка і включено веселе музичний супровід, кожен починає намагатися зловити і утримати максимальна кількість кульок.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Прикольні ігри і змагання для компанії нетверезих гостей

Конкурс з хлібобулочним виробом «Вгадай вірш»

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніВибраний учасник кладе в рот настільки велику частину хлібобулочного виробу, щоб розмовляти було дуже і дуже важко.

Після цього йому видають аркуш з віршем (головне, щоб цей вірш ніхто не знав).

Завдання – прочитати написане з виразом.

Другий гравець уважно слухає і записує зрозуміле, після чого читає це. Отриманий текст порівнюється з тим, що було у завданні на самому справі. Можна використовувати не тільки вірші, але і прозу.

Смішний конкурс зі стільцями і мотузкою “Перешкода”

Вибираються дві пари (обов’язково хлопець і дівчина). На вільне місце ставляться два стільці, між якими натягується щільна мотузка. Кожен хлопець повинен взяти дівчину на руки і переступити через мотузку. Стосуватися мотузки ні в якому разі не можна.

Завдання виконується по черзі. Після взяття першої висоти, мотузка піднімається вище і все повторюється до тих пір, поки хтось не зможе впоратися з висотою.

Парний конкурс на точність “Сигарети і картопля”

Вибираються два учасника. До поясу кожного прив’язується мотузка, на хвостику якій висить велика картопля. Також потрібно запастися двома пачками сигарет, вже спустошеними.

Завдання гравців в тому, щоб швидше суперника з допомогою прив’язаною картоплі штовхати свою пачку, поки той не досягне запланованого фінішу.

Звільни суперника від прищіпок на одязі та виграй

На велике вільне місце в приміщенні викликаються пари. На що беруть участь прикріплюються по 14-20 прищіпок (звичайно, на одяг). Після чого очі гравців зав’язуються і вони повинні, поки грає весела музика, знайти і зняти максимальне число прищепочек з суперників.

Конкурси для дорослих не потребують спеціальної підготовки

Командний конкурс на швидкість з ложками і каструлею

Конкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніКонкурси на день народження за столом: смішні, веселі, запальніСлід вибрати десять учасників, після чого розділити їх на дві команди. Для кожної готується ємність з водою.

Важливо, щоб ємність і кількість води в них було однаковим у кожної команди. Усім учасникам видаються ложки.

Завдання – швидше суперників випити воду з каструлі, використовуючи лише ложки.

Конкурс з ластами і біноклем “Водолазні бігу”

Відбираються учасники, які надягають ласти і, дивлячись у бінокль, але тільки із зворотного боку, повинні дійти до фінішу.

Гра на пам’ять і уважність “Придумай асоціації”

Бажаючі всідаються або стоять в ряд, так щоб відстежувалася початок і кінець. Перший гравець придумує декілька зовсім не пов’язаних слів. Наступний за ним повинен зв’язати їх і розповісти історію з ними, яка цілком могла б бути в реальності. Після чого говорить нове слово. Третій додає текст із цим словом в озвучену ситуацію.

Приклад: перші два слова “телефон” і “береза”. Ситуація з ними наступна: “Дружина втомилася, що чоловік весь час розмовляє по телефону, і він став жити з ним на березі”. Нове слово може бути “диван”, і тоді в ситуацію можна додати: “Спати в гнізді було не так добре, як на дивані”. І так триває, поки є фантазія.

Для складності ведучий може в будь-який момент попросити когось з гравців повторити все сказане раніше. Той, хто не зуміє – вибуває.

Конкурс для групи людей “Як знайти застосування”

Вибирається від п’яти до десяти чоловік. Перед ними мають будь-який предмет. Їх завдання у черзі озвучувати застосування цього предмету. Причому варіанти повинні бути можливо застосовними. Той, хто нічого не винайде – вибуває. Перемагає той, хто протримається до кінця.

Хорошою ідеєю буде доповнити конкурси призами. Не потрібно нічого дорогого. Чудово підійдуть невеликі дрібнички, наприклад брелоки або статуетки. Якщо захід з нагоди Нового року, то призи можна вибрати з тематикою символу року або ж ялинкові прикраси. Також у будь-яке свято можна використовувати в якості призів шоколадні батончики, цукерки, не крихкі фрукти.

Призи додадуть ентузіазму гостям і прагнення виграти, таким чином, жартівлива боротьба стане ще цікавіше і жвавіше.

Смішні конкурси за столом на день народження за столом перетворять ваші іменини в незабутнє торжество. Причому будь-який конкурс можна ускладнити або привнести в нього більше творчих елементів. І, головне, проводити їх можна не тільки в свята. Даруйте гарний настрій собі і близьким у будь-який час. Адже для цього потрібно лише трохи фантазії.