Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе

Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе Для багатьох професій участь у конкурсах — це не тільки один із способів підтвердити майстерність, але і можливість заробити. Спортсмени, танцюристи та співаки постійно відвідують конкурси на гроші, але навіть звичайний офісний працівник цілком може знайти змагання по душі, яке поповнить бюджет.

Конкурси краси — найприбутковіший бізнес для красунь

Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе Дівчата з відповідною зовнішністю можуть брати участь у конкурсах краси, призовий фонд яких буває дуже значним. Подібні змагання щорічно проходять по всьому світу на різних рівнях — від університетського до планетарного.

Деякі красуні навіть зробили на цьому цілу кар’єру. Практично завжди переможниці вручають деяку суму грошей, величина якої залежить від престижності конкурсу.

Наприклад, Міс Росія 2014, крім цінних подарунків та запрошень працювати в найбільших модельних агентствах, була винагороджена 100 000 доларів і автомобілем.

Щороку в світі з’являються нові різновиди конкурсів краси, ось тільки декілька з них:

 • «Краса Росії»
 • «Кришталева корона Росії»
 • «Міс Світу»
 • «Міс Всесвіт»
 • «Міс Інтернет»
 • У рік дівчата можуть брати участь далеко не в одному з них і навіть заробляти цим на життя.

  Телевізійні Конкурси, де можна і прославитися

  Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе Більшість конкурсів в наш час широко висвітлюються на телебаченні та в інтернеті, адже організатори теж хочуть заробити.

  Наведемо кілька прикладів телевізійних шоу, на яких можна виграти велику суму грошей.

  Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе

  Проект «Подіум» — відоме змагання дизайнерів, яке проводиться в США. Учасники виконують різні завдання з конструювання і пошиття одягу, а потім представляють їх журі. Після декількох тижнів відбору, визначається переможець, який отримує близько сотні тисяч доларів на розвиток власної справи і вигідний контракт.

  Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе

  Проект «Топ-модель по-американськи» — конкурс для моделей, завдяки яким їм надається можливість пройти різні тренінги і відточити навички професійної майстерності. Виграла дівчина приймається на престижну роботу і отримує велику грошову винагороду.

  У Росії нещодавно теж з’явився подібний проект, суми, які там можна отримати в нагороду, звичайно, набагато менше, проте вони досить великі, щоб спробувати.

  Крім шоу про індустрію моди, на телебаченні існує безліч змагань та в інших напрямках: кулінарія (професійна), спів, спортивні навички, інтелектуальні ігри. Перемогли на цих конкурсах стають знаменитими і заробляють різні суми грошей, від зовсім невеликих до великих.

  Дивні конкурси для швидкого і легкого заробітку

  Конкурси на гроші та заходи де можна заробити або виграти трохи грошей для себе На заході дуже популярні конкурси з поїдання будь-якої їжі. Деякі особливо азартні їдці переміщуються від одного змагання до іншого, благо вони проходять щорічно по всьому США і непогані гонорари — до кількох тисяч доларів.

  За кордоном існує багато інших дивних змагань на будь-який смак: зведення веж з пластикових стаканчиків, приготування гігантських пирогів і створення найбільшого в світі пледа. На всі ці заходи часто запрошуються представники «Книги рекордів Гіннеса», які також можуть вручити призи.

  Не важливо, що ви робите найкраще — в’яжете гачком або печете, напевно, ви знайдете однодумців, які будуть не проти битися з вами.

  А якщо такого змагання і не існує, спробуйте організувати його самі, так ви заробите навіть більше, ніж в якості учасника!