Корисний десерт за 30 хвилин

Корисний десерт за 30 хвилинПро шкоду для фігури солодкої випічки можна говорити годинами, але навіть дієтологи з цим не погодяться. Тому що важливі не тільки склад і калорійність, але ще час, коли ви хочете поласувати і ваш настрій. Худнути з негативним ставленням до життя взагалі не можна. Не можна лякати себе страшними карами і неіснуючими проблемами. Головне позитивний настрій.

І так, починаємо чаклувати.

 

 

Корисний десерт за 30 хвилин

Що найголовніше в шоколаді?

Правильно — серотонін, спеціальний нейромедіатор, який допомагає людині відчути себе щасливим, його ще називають – гормон щастя. Шоколад один з продуктів, який стимулює вироблення серотоніну в організмі людини. Тому слойка з шоколадом до 12 годин дня принесе більше користі організму в цілому, ніж шкоди талії. Тільки не варто їсти це ласощі кілограмами і кожен день.

Щоб приготувати чудову випічку нам потрібно: готове листкове тісто, гірка шоколадка, цукор, трохи оливкової олії і гарний настрій.

Для початку дійства, шоколадку треба покласти в холодильник і зробити це треба мінімум за годину до приготування. Ну ось, наша шоколадка замерзла і ми можемо чаклувати далі. Включаємо духовку на розігрів до 200 градусів і дістаємо заздалегідь розморожений пласт листкового тіста. Необхідна ? стандартного листа з пачки. Розкочуємо пласт в прямокутник, коротка сторона якого повинна бути на 2 сантиметри довший шоколадки. Маємо холодну шоколадку в центрі пласта тіста.

Корисний десерт за 30 хвилинНадрізаємо з косою смужки тіста шириною приблизно півтора сантиметра починаючи від шоколадки до краю пласта. Потім ці смужки переплітаємо на шоколадці. У результаті повинна вийти булочка з косичкою зверху і шоколадкою всередині. Змащуємо «косичку» маслом, посипаємо цукром і на змащеному олією деку відправляємо нашу булочку в розігріту духовку на 15 – 20 хвилин.

Ви здивуєтеся, але шоколадка 100 відсотків залишиться всередині тіста і не вибереться назовні.

Для приготування ласощів можна використовувати будь-шоколад, який вам до смаку – з горіхами, повітряним рисом, мармеладом, родзинками, білий, чорний… Готовий десерт потрібно їсти теплим з чашкою ароматної кави або чаю, а найголовніше з позитивними думками. І тоді успішний день забезпечено.

 

Приємного апетиту!