Перед тим, як відправлятися в магазин за вінчальним нарядом визначитеся з типом своєї фігури: «груша», «яблуко», «пісочний годинник», «прямокутник» або типу «перевернутий трикутник».

 • «Груша» характеризується вузькими плечима і значно розширеними стегнами.
 • «Яблуко» має однакові пропорції плечей, талії і стегон з плавним округлим переходом.
 • «Прямокутник» також характеризується однаковими пропорціями плечей, талії і стегон, але без плавного переходу.
 • «Пісочний годинник» — широкі плечі і стегна з вузькою плавною талією.
 • «Перевернутий трикутник» характеризується з широкою лінією плечей, вузькою талією.

Весільний салон

Дотримуючись у весільний салон, звертайте увагу на деякі деталі при купівлі сукні:

 • Будь наречена хотіла б виглядати на своєму весіллі як принцеса, струнка і легка.

Хтось починає займатися спортом, сідає на дієту. По цьому особливу увагу потрібно приділити корсета. Найголовніше-це щоб він не був м’який. Не вірте продавцям, які твердять, що сукня з таким корсетом буде зручним і красивим. Весілля — це хвилююча і тривалий захід, це величезний стрес для нареченої. Чим правильніше плаття сяде на наречену, тим краще вона буде себе почувати на весіллі.

М’який корсет не зробить фігуру стрункішою, навпаки буде постійно з’їжджати, створювати складки, може зіпсувати настрій.

 • Наступний важливий момент — шнур для корсета. Він повинен бути широким (не менше 1,5 — 2 сантиметрів). Не вибирайте корсети зі стрічкою у вигляді шнурків для кросівок. Вони будуть погано фіксувати корсет, створювати складки, врізатися в сукні. Чим ширше шнур, тим правильніше він буде тримати корсет.
 • Застібка ліфа є не у кожного сукні. Часто на весіллях можна помітити як наречена періодично піднімає його «зверху». З застібкою ліфа сукні краще фіксується на грудях, вона не дозволить сукні спуститися або зміститися.
 • Тканина сукні краще вибирати більш м’яку і приємну тіла, щоб вона не дратувала протягом дня. Не слід вибирати жорстку накрохмалену сітку. Весільна мода не стоїть на місці. Якщо раніше сукні мали широкі рукави-ліхтарі, рукава-воланчики, то мода сьогодні змінилася не тільки фасоном, але і кольором суконь. Актуальні не тільки білосніжні сукні, але і плаття кольору айворі і шампанського.

Популярні моделі суконь

Давайте розглянемо найбільш популярні моделі, які вибирають сучасні наречені:

 • Сукня типу «принцеса». Класична пишна модель. Особливості шнурівки даної моделі дозволяють коригувати талію і груди. Важливий момент: не варто занадто сильно зашнуровувати корсет, інакше нареченій буде складно глибоко дихати. Ця сукня ідеально підходить для всіх типів фігур, крім «яблука».
 • Пишна сукня з оздобленням у вигляді рюшів. Це дороге плаття, воно досить важке. Підходить до фігури «груша», «пісочний годинник», не рекомендується «яблуку», «переверненого трикутника», «прямокутника». І якщо його одягне худенька дівчина, таке плаття буде виглядати на ній безглуздо, оскільки воно велике. Також, якщо ваш наречений невисокий і худенький воно буде його робити ще менше на вашому фоні.
 • Неймовірною популярністю сьогодні користуються прямі моделі, в них дівчатам легко і комфортно навіть на екстремальних фотосесіях. Таке плаття буде відмінно виглядати на фігури «груша» та «пісочний годинник».
 • Плаття, виконане у формі «А-силуету». Це плаття прекрасно підкреслює жіночу фігуру. Воно сукня ідеально для тих, хто хоче візуально збільшити груди і підкреслити свою талію. Завдяки щільному корсета така модель підходить для всіх типів фігур.
 • Сукня з «А-силуетом» вважається попередником сукні «русалка». Воно відрізняється від першого довжиною корсета (трохи вище колін) і плавно стає розкльошені до низу, тому що створюється враження, ніби наречена дійсно вийшла з морської безодні. Сукня підходить дівчатам з ідеальною фігурою — «пісочний годинник» і «груша».
 • Плаття в грецькому стилі. Його перевагою є відсутність корсета. Підходить дівчат, які виходять заміж, будучи в положенні. Воно не буде тиснути на животик і підкреслить жіночність дівчини.