Корпоративний Новий рік 2018 – сценарій проведення свята

Майбутній свято – чудовий привід влаштувати корпоративну вечірку для співробітників і підняти їм настрій. Пропонуємо вам варіант сценарію Нового року 2018 для корпоративу.

Згідно зі східним календарем, цей рік, який настане 28 січня, буде роком Золотий Собаки. Собака, сміливий, працьовита і наполеглива, їй також властиві товариськість і прагнення постійно перебувати в центрі уваги. Також господині цього року подобаються забавні витівки, веселі ігри та розіграші.

Сценарій корпоративу на Новий рік 2018 буде включати в себе конкурси за участю «господині» наступаючого року.

Корпоративний Новий рік 2018 – сценарій

Одна з ігор, яку можна влаштувати серед співробітників – «Знайди кокос». Провідні вибирають для участі в ньому кілька людей. Їм зав’язують очі і розкручують.

Потім вони повинні знайти кокос, який потрібно покласти в несподіване місце – у вазу для фруктів, що стоїть на столі, на коліна начальника і т. п.

Присутні дають учасникам гри підказки: «Гаряче», «тепло», «холодно». Знайшла кокос вручають його в якості призу.

Далі, за сценарієм Нового 2018 року для корпоративу вечір продовжує гра «Відгадай тварину». З числа співробітників по черзі вибираються бажаючі продемонструвати свою кмітливість і винахідливість. Кілька людей повинні зобразити за допомогою пантоміми якихось тварин. Обраний повинен відгадати, про кого йдеться.

Максимальна кількість спроб дати правильну відповідь – 3-4. Призами в цьому конкурсі можуть бути символи наступаючого року – сувеніри у вигляді собачок з кераміки, порцеляни, пластику або м’які іграшки, настільні або настінні календарі із зображенням цих тварин.

Сценарій корпоративу на Новий 2018 рік продовжує танець. Учасникам конкурсу знадобляться повітряні кулі, число яких повинно відповідати числу пар, які беруть участь у грі.

Партнери стають один навпроти одного, утримуючи кулі між животами. Використовуючи обертальні рухи, потрібно лопнути кульку раніше за інших учасників. Виграє команда, яка першою впорається із завданням.

В якості призів переможцям можна дарувати гуртки, блокноти, щоденники, візитниці, органайзери, авторучки, настільні аксесуари, фоторамки і т. п.

Корпоративний Новий рік 2018 продовжує ведучий, який пропонує присутнім дізнатися, що їх чекає в наступаючому році. Він по черзі знімає з ялинки картонні банани, на яких написані різні передбачення.

Можна також влаштувати серед співробітників конкурс тостів. Переможці отримують у подарунок набори новорічних іграшок, фігурки Діда Мороза, Снігуроньки, веселих сніговиків та ін.