Сьогодні ціни на косметику не просто дивують, а прямо сказати лякають. І виробники адже на цьому не зупиняються, ціни ростуть як гриби після весняного дощику, при цьому не завжди виправдано. Ця стаття допоможе вам значно заощадити і залишитися такою ж бажаною і привабливою.

Головні секрети економії.

 • Упаковка. На косметиці можна заощадити, якщо купувати її в більш дешевих, а так само перероблених екологічним шляхом упаковках. Даний аспект здатний значно здешевити готову продукцію.
 • Обсяг. Ця категорія так само пов’язана з упаковкою, на виробництво якої є окрема стаття витрат. Тому не секрет, що купуючи товар в більшому обсязі вартість його дешевше. Ось ще один спосіб економити на вже перевіреному засобі, купуючи його в більшому обсязі.
 • Акції та розпродажі. Більшість великих брендів постійно проводять акції і розпродажі на певні групи товарів. Однак ці пропозиції часто обмежені часом або кількістю акційного товару, тому якщо ви натрапили на знижку, варто, не роздумуючи брати, іншого шансу може не бути.
 • На чому не можна економити.

  Економія на цих видах косметики не до чого доброго не приведе, так як ви витратите гроші на покупку товару, і ще більше на ліквідацію наслідків її використання або ж на придбання в кінцевому підсумку все ж косметики хорошої якості. І так, економити можна на:

  • Тональному кремі. Тоналка – це основа всього. Він призначений для вирівнювання тону обличчя, зволожує, матує і маскує недоліки. До вибору цього косметичного засобу варто підійти з особливою відповідальністю, так як немає універсального тону для всіх типів шкіри.
  • Тіні для очей. Дуже часто збираються тіні на очах, опадають і комкуются. Часом дуже складно зробити макіяж смокі або накласти яскравий виразний макіяж. Справа тут зовсім не у відсутності досвіду, а в поганій якості тіней. Якщо врахувати, що тіні використовуються не кожен день, а набори містити велику кількість відтінків, то пари палеток може вистачити на кілька років.
  • Олівець для очей. Хороший олівець повинен не розмазуватися, легко наноситься, добре, легко розтушовуються і залишатиметься на протязі усього дня. На жаль, дешевий варіант не здатний володіти всіма цими якостями одночасно.
  • Кисті. Хороша зручна кисть – це головна помічниця практично в будь-якій ситуації. Дешеві пензлики лізуть, не переносять миття, плямами наносять макіяж і тільки заважають нанесення гарного макіяжу.

  А ось лаки для нігтів, губні помади, туші для вій, олівці для губ можна вибрати з більш дешевої цінової категорії.