Кращі магазини іграшок світу, де кожному дарують чудеса

Чи відомі вам місця, де дорослі перетворюються на дітей? Таке фантастичне перевтілення можливо в магазинах іграшок – тому що саме там батьки згадують про своїх дитячих мріях і раптом розуміють: ці мрії можна втілити в життя. Що вже говорити про дітей, які завжди просять купити їм нову іграшку. Але є магазини, в яких покупка стає справою другорядним, а на перше місце виходить диво: диво гри, де все можливо. «Кидпассаж» пропонує разом захопитися кращими магазинами іграшок світу.
 

Hamleys: найбільший магазин іграшок у світі

Ніхто не замислювався, скільки існує різновидів м’ячиків або ляльок. А в магазинах іграшок Hamleys, схоже, вирішили не займатися підрахунком, а просто зібрати якомога більше різних видів. Кожен з магазинів цієї мережі (зараз їх 42, а в планах компанії – 200) займає багатоповерховий будинок, під зав’язку набита дитячими розвагами. Тут діти побачать, про що навіть і мріяти не могли – бо не знали: наприклад, фломастери, які вміють розпорошувати фарбу, як балончик. І дорослим випаде шанс втілити власну дитячу мрію – про залізниці або навіть про чарівної палички.

Кращі магазини іграшок світу, де кожному дарують чудеса

Найбільший в мережі Hamleys – магазин іграшок у Лондоні. Але якщо, незважаючи на неймовірний асортимент, дитина не зміг знайти відповідну річ, то її… відразу виготовлять. Правда, замовити поки можна тільки плюшевого ведмедика, але зате – дійсно якого хочеш.

А ще грати можна прямо в магазині, нічого не купуючи. Чому б не поскакати по клавішах підлогового піаніно або не приміряти вбрання принцеси? Мережа також славиться дитячими заходами. Наприклад, магазин Hamleys в Москві майже кожен день влаштовує свята для дітей.
 

Sparkys D?m hra?ek: відповідь на питання, що привезти дитині з Праги

Компанія Sparkys точно знає, що люблять діти. Тому її магазини іграшок в Празі наповнені продукцією всесвітньо відомих іграшкових брендів. У центрі чеської столиці працює два магазини цієї мережі, і кожен має свої особливості. У D?m hra?ek, наприклад, приходять покататися на ракеті – нехай це всього лише гірка, дитяча фантазія сама домальовує космічний пейзаж. А в Sparkys Palladium найбільше сподобається посидючим дітям: тут величезний вибір конструкторів, настільних ігор, наборів для експериментів і творчості.

Кращі магазини іграшок світу, де кожному дарують чудеса
Звичайно, в кожній торговій точці мережі ви знайдете фігурки мультяшного крота. Також пошукайте на полицях чеські конструктори Merkur: такі були у багатьох дітей у Радянському Союзі. Зверніть увагу і на інші іграшки виробництва Чехії, наприклад, на механічні іграшки Kovap.

З боків від головного входу в магазини Sparkys знаходяться маленькі VIP-входи. Здогадаєтеся, для кого вони? Діти справляються з цією загадкою моментально.

Читайте також: Найкращі сувеніри з Чехії – що привезти дитині

Imaginarium: уяви неймовірне і знайди його тут

Дивовижний магазин іграшок в Барселоні розташований прямо навпроти будинку Міла і неподалік від будинку Бальо. Подвійна двері, схожа за формою на рукавичку, відразу підкреслить, що тут однаково чекають і дітей, і батьків.

Кращі магазини іграшок світу, де кожному дарують чудеса
Філософія творців мережі Imaginarium – допомогти дитині пізнавати світ за допомогою гри та підтримати дитячу здатність фантазувати. В його залах є все: від брязкальця до складного розвиваючого модуля, від м’якої іграшки до навороченого конструктора. Немає тільки агресивних персонажів і іграшкової зброї. Мережа має власний бренд ItsImagical і щорічно випускає до 400 нових іграшок.

Як заохотити інтерес дитини до гри? Магазин подбав і про це. Іграшки для малюків розташовані на такій висоті, щоб дитина сам зміг взяти те, що йому сподобалося. Ляльки та машинки задіяні в сценках, а продавці завжди поділяться ідеями, чим захопити дитину. Магазини мережі Imaginarium працюють у багатьох містах Іспанії та в інших країнах.
 

Disney store: як потрапити в казку

Хто не реготав над діснеївськими мультиками і не співпереживав їх героям? Якщо дитина мріє про іграшковому Міккі Мауса або швидкої «Блискавці Мак-Квін» – ласкаво просимо в магазин іграшок Діснея! Тільки тут іграшки так само привабливі, як їх мультяшні прототипи. У магазині ви знайдете всіх персонажів студії, від милих мишенят до відразливого Дарта Вейдера. У гру можна включитися прямо на місці, примірявши костюм Людини-павука або платтячко Рапунцель.

Кращі магазини іграшок світу, де кожному дарують чудеса
А якщо діти вже здається несолідним купувати іграшки, нехай виберуть одяг з зображенням улюбленого героя або сувенірну продукцію. І навіть для дорослих, яким вік не заважає любити мультики Walt Disney Studios, є цілий відділ з одягом і аксесуарами. Не дарма в магазині висить табличка зі знаменитої цитатою: «Never grow up».

Читайте також: Діснейленд в Парижі: 10 порад батькам, які планують поїздку з дітьми

Магазини цієї мережі працюють в різних країнах. Один із найбільших знаходиться в Нью-Йорку. Постарайтеся не витратити в ньому всі гроші й емоції, тому що поруч знаходиться ще один магазин іграшок, FAO Schwartz. У його стінах вмістився центр усиновлення іграшкових немовлят, лялькова фабрика для тих, хто сам бажає створити іграшку, і величезний відділ солодощів.

Little Big Town: іграшкові хмарочоси на вулиці Магії

Головна риса магазину LittleBigTown у Римі – надзвичайний затишок. Сюди приходять не нервувати від дитячих криків «Купи!», а відпочивати. Хоча і є що купити: іграшки світових та італійських брендів вже готові стати частиною дитячих забав. Асортимент досить багатий. Ви знайдете ігри, розвиваючі іграшки, карнавальні костюми, дитячу косметику, набори для творчості, шкільні приналежності та багато іншого.

Кращі магазини іграшок світу, де кожному дарують чудеса
Щоб відвідувачам було легше орієнтуватися, «Маленький великий місто» має вулички-відділи. Ви і без карти зрозумієте, куди йти за іграшками для самих маленьких і де знайти найкращі конструктори. Незалежно від уподобань радимо заглянути у відділ фокусів. Дивно, але серед іграшок є навіть персонажі мультфільму «Маша і ведмідь».

Ах, як не хочеться йти з таких магазинів! І неважливо, якого розміру буде ваша покупка, тому що в подарунок ви отримаєте величезну кількість радості. А ідеї інших сімейних розваг можна почерпнути на сторінках порталу «Кидпассаж».