Ополіскувач дозволяє підтримувати здоров’я порожнини рота. На сучасному ринку представлена велика кількість ополіскувачів, тому складно підібрати хороший. Перш, ніж перейти до списку кращих недорогих ополіскувачів для порожнини рота, необхідно розібратися з тим, як правильно здійснити вибір цього продукту.

Як вибрати ополіскувач для рота?

Щоденне використання ополіскувача в сукупності з іншими гігієнічними процедурами дають значний ефект. При виборі варто враховувати, що всі вони мають різний склад, так як мають різне спрямування на вирішення проблем. Найчастіше ополіскувачі використовують для вирішення наступного переліку проблем:

  • В якості профілактики від карієсу;
  • Вирішують проблеми чутливості емалі;
  • Борються з кровотечею ясен;
  • Використовуються при захворюваннях пародонту.

Якщо ви хочете використовувати як засіб профілактики карієсу, то зверніть увагу на наявність у складі аминофторида. Ви можете регулярно користуватися ополіскувачами на основі рослинних екстрактів. Вони дозволяють впоратися із захворюваннями ясен і пародонту.

Але вибрати хороший продукт недостатньо для того, щоб ваші ясна, зуби і порожнину рота були здоровими. Для отримання максимального ефекту необхідно використовувати ополіскувач не рідше 2-х разів на день. Процес полоскання повинен тривати не менше хвилини.

Рейтинг популярних і недорогих ополіскувачів для рота

Представляємо список найбільш популярних і недорогих ополіскувачів для рота:

  • Асепта – від 140 рублів. Призначена для вирішення комплексних проблем захворювань пародонту;
  • Splat complеtе – від 120 рублів. Містить у своєму складі рослинні компоненти, призначений для тривалого використання і в якості профілактичного засобу для запобігання запалення порожнини рота і слизової оболонки;
  • Лісовий бальзам – від 100 рублів. До складу також входять рослинні компоненти, налічується велика кількість видів, які борються з різними проблемами;
  • Мексидонт дент професіонал – від 150 рублів. Рекомендується для людей, які носять знімні протези.
  • President Класік плюс – від 220 рублів. Порівняно з іншими засобами він трохи дорожче. Однак цей ополіскувач вважається кращим противокариозным засобом для порожнини рота. При цьому в своєму складі не містить спирту і антисептиків, тому їм можуть користуватися діти від 6 років.