Кращі весільні автомобілі: Audi Q7, Ford Fordor Sedan, Toyota

Весілля – це дуже важливе події в житті. Кожна дрібниця має бути ідеально продумана, а якщо це зовсім не дрібниця, то тим більше уваги потрібно приділяти ще більше. У даній статті мова піде про автомобілі, які варто вибирати для весілля, адже не кожна машина зможе вписатися в святкову весільну атмосферу. Отже, сім авто, придатних для весілля найкраще.

Найпопулярніші авто

Розглянемо детальніше найбільш часто використовувані автомобілі.

Audi Q7

Кращі весільні автомобілі: Audi Q7, Ford Fordor Sedan, Toyota

Самий популярний позашляховик, який залучає молоді пари завдяки своїм розмірам. Його довжина складає п’ять метрів, ширина два метри, а висота один і сім метрів. Красива і багата машина, здатна привернути максимум уваги. Вона зручна в першу чергу для наречених, які найчастіше носять пишні сукні. Великі двері дозволяють легко сісти в автомобіль, не зіпсувавши наряду. Незважаючи на габарити, машина має плавні вигини, що не перетворює її в потужний танк. Крім того є красиве підсвічування, яка створить атмосферу свята.

Ford Fordor Sedan

Ще один привертає увагу варіант. Рік випуску передбачає 1993, саме ретро-дизайн і привертає молоді пари. Машина гарна, має плавні вигини і оригінальний зовнішній вигляд. Саме по собі це авто не дуже зручно, тим більше для нареченої, але за рахунок прекрасного зовнішнього вигляду, створюється ефект багатства і розкоші.

Toyota Land Cruiser Prado 150

Даний автомобіль яскравий приклад класики, пари, які віддають перевагу цей спосіб, безумовно, залишаться задоволені таким варіантом машини для торжества. Крім того авто має лонжеронні рами, які дозволяють витримувати великі навантаження. Машина м’яка і швидка, на ній буде дуже зручно добиратися до Загсу навіть з далеких районів міста. У машини великі форми скління, красиві і плавні форми, перлинні і сріблясті кольори, ідеально відповідні для торжества, а також мигдалеподібні фари, — все це надає автомобілю багатий і розкішний вигляд.

Mercedes-Benz

Кращі весільні автомобілі: Audi Q7, Ford Fordor Sedan, Toyota

Дана марка завжди була саме популярне серед молодих людей, навіть якщо мова не йде про весілля. Що ж до свята, то найчастіше вибираються авто даної марки і при цьому S класу. Таке авто гарантує безпеку, швидке збільшення швидкості і презентабельний зовнішній вигляд. Все це чудово підійде для весілля. Крім того, така машина в поєднання з прекрасними квітами буде кращою біля Рагсу.

Fleetwood 60 Special

Це Кадилак. Він відомий усім тому, що на такій машині роз’їжджав знаменитий Елвіс Преслі. Таке авто підійде в тому випадку, якщо весілля влаштовується з урахуванням певної тематики, а саме в стилі п’ятдесятих-шістдесятих років. Особливим успіхом користуватиметься Кадилак рожевого кольору. Дана машина не має якихось грандіозних характеристик або неймовірно красивого зовнішнього вигляду, але вона стала справжньою легендою, тому і привертає до себе стільки уваги.

Chrysler 300C

Кращі весільні автомобілі: Audi Q7, Ford Fordor Sedan, Toyota

Седан американського походження. Дана машина належить до бізнес-класу. Це говорить про великому наборі функцій і додаткових можливостях, крім того, зовнішній вигляд дійсно шикарний, від того авто прекрасно підходить для такого свята, як весілля. Сам по собі дизайн автомобіля простий, але це зовсім непогано. Навпаки, якщо організувати кортеж з таких машин, то буде проведений грандіозний ефект. Весільні прикраси також будуть дуже доречні на такій машині, чим може похвалитися не кожна модель автомобіля.

Lincoln Town Car

Найпопулярніша і часто використовувана модель для весіль. Така машина відрізняється своїми розмірами, її довжина очевидно більше звичних варіантів. Це своєрідний лімузин, який вміщує велику кількість людей, близько десяти, а також має випивку і закуску. Розкіш і багаті вид, у що забезпечить таке авто. Крім того є перегородка, яка ізолює пасажирів від водія, це створює ідеальні умови для святкування такої події, як весілля.

Висновки

Кращі весільні автомобілі: Audi Q7, Ford Fordor Sedan, Toyota

Представлені вище моделі найпопулярніші, але зовсім не єдині з тих, що можна використовувати для весілля. Все залежить від смаків, уподобань і, звичайно, фінансових можливостей. Деякі звертаються до фантазії і навіть економлять на цьому немалі гроші. Якщо підійти до питання з гумором, то можна навіть використовувати старенькі Жигулі, прикрасивши їх з нагоди, або вибрати інші старі моделі, скажімо, американського виробництва. Для оригінальності і ефектного появи не обов’язково брати в оренду тільки дорогі та популярні марки машин.