Кращий подарунок дружині на 8 березня 2018 року

Як зробити крутий подарунок дружині на 8 березня в 2018 році? Такий презент повинен бути яскравим і оригінальним. Велике значення має і обстановка, в якій ви його піднесете.

Можна найняти професійних артистів, які вручать його незвичайним чином – наприклад, у костюмах героїв якоїсь п’єси або в костюмах ростових ляльок.

Одним з кращих подарунків дружині на 8 березня квіти вважаються. Однак навряд чи вона оцінить стандартний букет. Інша справа, якщо це будуть екзотичні квіти або незвичайна квіткова композиція, яку підберуть і оригінально флористи оформлять в спеціалізованому магазині.

У кожної жінки є свої переваги: одні люблять гарні парфуми, інші мають схильність до косметики, треті буквально колекціонують аксесуари: шарфи, хусточки, клатчі та ін. Кому як не вам знати, яким «жіночих штучок» віддає перевагу ваша дружина, так що визначитися з вибором буде нескладно.

А можна зробити романтичний подарунок дружині на 8 березня 2018 року, подарувавши їй столик для сніданків в ліжку. І, звичайно, їй буде приємно, якщо в цей день ви приготуєте щось до сніданку самі, – це може бути, наприклад, чашка кава та легкі закуски.

Приємним подарунком дружині на 8 березня також стануть ювелірні вироби (перстень, ланцюжок з кулоном), на які ви нанесете пам’ятну гравіювання, або оригінальні прикраси з дерева, шкіри та інших матеріалів ручної роботи, яких більше не буде ні в кого, крім вашої дружини.

Як зробити крутий подарунок на 8 березня своїй дружині в 2018 році?

Багато жінок будуть раді отримати ювелірні прикраси з дорогоцінним камінням, в тому числі з діамантами. Адже відома фраза: «Кращі друзі дівчат – це діаманти», мабуть, ніколи не втратить своєї актуальності.

Втім, кращий подарунок вашій дружині на 8 березня не обов’язково повинен бути дорогим. Це може бути будь-яка річ, яку дружина давно хотіла купити, але так і не змогла цього зробити з різних причин.

Вона буде зворушена, якщо ви подаруєте їй зверстаний на комп’ютері альбом із сімейними фотографіями, знімете оповідає про історію вашої сім’ї відеофільм.

Романтичним подарунком для дружини до 8 березня, поза всяких сумнівів, стане «букет» з різнокольорових повітряних куль з любовними написами, який ви піднесете їй у цей день.

Звичайно ж, приємним подарунком на 8 березня вашій дружині стане і подарунок-враження, наприклад, романтична вечеря в кафе або ресторані. Замовте на честь неї пісню в ресторані або влаштуйте в честь неї невеличкий фейєрверк, – і свято запам’ятається їй надовго.