• В’язані тапочки на двох спицях з описом і схемою (зі швами)
 • В’язані шкарпетки з малюнками схеми
 • В осінньо-зимовий період ніжки потрібно тримати в теплі для цього вам знадобляться красиві в’язані шкарпетки і тапочки спицями, з описом і схемами для вас ми зібрали моделей.

  На тій сторінці ми зібрали для вас добірку цікавих і красивих в’язаних шкарпеток і тапочок спицями, а також надали вам опис і схеми.

  всі картинки збільшуються при натисканні

  Попереду тривалий холодний період під час якого багато хто часто хворіють та переохолоджується. Відмінним порятунком від переохолодження стануть оригінальні і красиві шкарпетки або тапочки, які ви зможете зв’язати самостійно спицями.

  До того ж в’язані речі не виходять з моди. Багато починаючі в’язальниці вважають, що зв’язати спицями шкарпетки просте заняття, але такий прийом в’язання, як наприклад, на п’яти спицях дуже трудомісткий процес і не для новачків, але його ми сьогодні розглянемо.

  Отже, почнемо ми сьогодні наше подорож з опису в’язаних тапочок на двох спицях. Саме з таких виробів досвідчені умільці радять починати новачкам, адже це одні з самих простих виробів в’язаних спицями. Звичайно, простіше всього зв’язати шарф, але сьогодні наша тема — це тапочки і шкарпетки. Ще варто врахувати, що в’язати тапочки на двох спицях можна без швів, а можна і зі швами так буде ще простіше.

  Красиві аксесуари модні в 2017 році — огляд новинок та їх фото в нашій статті.

  В’язані тапочки на двох спицях з описом і схемою (зі швами)

  Звичайні і одночасно креативні триколірні тапочки стануть захистом для ваших ніжок, пов’язані на двох спицях вони будуть хорошим тренуванням для початківців, а їх опис і схема настільки прості, що досвідчені рукодільниці зв’яжуть їх наосліп.

   

  В’язані шкарпетки з малюнками схеми

  А як вам ідея в’язання шкарпеток спицями з малюнком, схеми таких красивих і незвичайних шкарпеток ми покажемо вам нижче. В’язати шкарпетки справа серйозна, а з малюнком це заняття ще кропотливее, зате вони стануть для вас справжньою гордістю. Для кожного члена сім’ї можна буде зв’язати шкарпетки з малюнком, який сподобатися конкретно йому, а схеми ми для вас знайдемо. Ось, наприклад, нижче ми для вас підготували три схеми, в одній шкарпетки в’яжуть спицями і малюнок там трохи пересічний, у другому варіанті то яскраві шкарпетки, а ось у третьому варіанті незвичайний візерунок шкарпеток доповнюється шнурівкою створить якийсь ефект чобітків. Виглядає просто обалденно, судіть самі, ось воно в’язання шкарпеток спицями з малюнком та їх схеми.

   

  А ось, наприклад, дуже незвичайна і красива техніка печворк, знаєте таку? Її ще називають клаптикове шиття. А ось такі незвичайні ексклюзивні шкарпетки ви зможете зв’язати спицями, такий малюнок в стилі печворк з допомогою наших схем і опису стануть для вас справжньою родзинкою.

  Красиві вязані шкарпетки з малюнком у стилі печворк будуть незвичайним стильним доповненням до вашого осінньо-зимового гардеробу.

  Зустрічайте докладний опис, як виконується в’язання шкарпеток спицями з малюнком + схеми в стилі печворк.

   

  Сподіваємося наші сьогоднішні моделі вам сподобаються, ще одна оригінальна ідея в’язаної взуття це чобітки, але про них та їх схемах написано тут. Радимо почитати, дуже красиво і оригінально, до того ж досить просто.

  джерело Журнал «В’язання ваше хобі»