Така подія як золоте весілля — це дуже хвилюючий і серйозний момент у житті подружжя, які отримали такий великий подарунок від життя за спільно проведену життя. А адже золотим весіллям може похвалитися не кожен. Тому до такого торжества потрібно підійти з особливою підготовкою, щоб відзначити його на славу!

Для такого ювілею потрібно ретельно продумати його сценарій, конкурси, привітання. Прочитавши нашу статтю, Ви зможете відмінно організувати або допомогти в організації, подаючи ідеї, золотого весілля для своїх друзів, батьків, родичів або для самих себе коханих.

Святкувати таку подію не обов’язково в кафе або ресторані, це може обійтися надто дорого. Не гірше влаштувати святкування для ювілярів-молодят можна в домашній і затишній обстановці з цікавим сценарієм. Таке торжество обов’язково запам’ятати кожному.

Підготовка до святкування важливої події

Першим етапом у підготовці золотого весілля є визначення з кількістю запрошених гостей. Якщо проведення урочистостей планується будинку, то слід обмежитися тільки самими близькими друзями і родичами. Але безумовно, якщо габарити квартири дозволяють прийняти більшу кількість гостей, то можна і не звужувати список. Для запрошених гостей можна виготовити самому або замовити запрошення у золотому кольорі і з золотими елементами.

Для додання більшої святкової атмосфери прикрасьте своє житло в золотий колір, тобто якимись прикрасами такого відтінку та кольору. Це можуть бути стрічки, квіти. Нехай у підготовці святкування будуть залучені і діти, і онуки “золотих” “молодят”. Кожен з точки свого зору може подати будь-яку доречну і правильну ідею. Так вони зможуть допомагати не тільки в оздобленні квартири або будинку, але і приготують святкові страви, візьмуть участь у складанні сценарію, конкурсах.

Якщо заплановані поїздки у цей день, наприклад, на пам’ятні місця, то необхідно подумати про транспорт, яким необхідно буде доставити туди “молодят” і гостей.

Початок свята

Сьогодні стало модним повторне проведення одруження, яке проходить у вигляді виїзної церемонії. Зазвичай на ній присутній арка, біля якої проходить розпис “молодих” і видається жартівливе свідоцтво про шлюб. Після церемонії кожен з гостей може привітати з золотим весіллям ювілярів та озвучити свої вітання, приклади яких ми перерахуємо трохи пізніше.

По прибуттю додому, тобто на місце торжества, потрібно у відповідності зі сценарієм зустріти винуватців свята. Цей захід обов’язково має проходити шумно і весело. Зустріти золотих ювілярів для початку краще біля під’їзду або біля хвіртки, що веде до будинку.

Провести там кілька конкурсів. Для кожного гостя найкраще призначити певну задачу, щоб не виникало каламбур, а кожен знав свою місію. Так під час проходження в кімнату, де відбуватиметься святкування, можна “молодят” обсипати золотим дощем, де будуть також присутні рис, пшениця, монети, цукерки. Таке обсипання виробляють для того, щоб у “золотих” “молодих” завжди був присутній в сім’ї достаток. Після цього можна запросити всіх гостей на святкове застілля.

Як будемо розважатися на золотому весіллі

Який би вік не був у людини, а він повинен завжди веселитися від душі! Так чому б і на свій ювілей почути не тільки привітання, але дзвінкий сміх гостей у веселих танцях, розвагах та конкурсах. Цей ювілей весілля повинен запам’ятатися не лише “молодим”, але і запрошеним гостям.

Якщо є можливість найняти ведучого, то не відмовляйтеся від неї. Це зробить свято структурованим, чітким і без зайвої води і відхилень. Таку людину потрібно підбирати відповідально, адже на його плечі ляже торжество. Але існує і другий варіант, хтось із родичів або приятелів ювілярів може зайняти цю посаду. Такий варіант не тільки простіше втілити в життя, але він ще і може принести куди більше веселощів і завзяття. Адже хто як не близький друг знає про тебе все.

Зазвичай привітання починаються відразу за столом, які перетікають у тост. Прийнято, щоб перші вітання надходили від близьких родичів — дітей, онуків і навіть правнуків. Якщо Вам потрібно сказати теплі слова на адресу ювілярів, то слід до цієї частини поставитися відповідально і продумати кожне слово, внести бажаний зміст. Красиві і щирі слова назавжди відкладеться в пам’яті, ніж буденні і звичні “Вітаю, бажаю щастя і здоров’я”. Поставтеся до своєї мови серйозно.

Поздоровлення “золотих” “молодих” з їх торжеством

Щоб допомогти Вам з цим завданням, хочемо запропонувати кілька варіантів привітань з золотим весіллям, які Ви зможете використовувати у своєму зверненні або ж взяти кілька фраз, думка і на основі їх придумати що-небудь своє.

  • Дорогі дружини! Сьогодні Ви виглядаєте знову як наречені. Таких Вас ми бачимо на старих фотографіях. Разом Вам довелося прожити таке довге і щасливе сімейне життя. Улюблені, Ви виховали чудових дітей, тепер займаєтеся вихованням своїх онуків, а скоро, дивись, і правнуків. Ви — це приклад чистої, щирої і взаємної любові. Дивлячись на Вас розумієш, що значить “взаємоповага”. Ми вітаємо з цим знаменним і важливим днем. Проживіть разом ще багато-багато років, а кожна хвилина нехай подарувати тільки одну радість і насолоду.
  • Я вітаю Вас з такою багатозначною датою. І бажаю Вам також вміло продовжувати радіти за перемоги один одного. Бережіть і цінуйте те, що Ви придбали за спільно прожиті роки. А зі сходом сонця, прокидайтеся разом, дивіться в очі один одного і закохуйтеся заново ніби ти, (вставити ім’я чоловіка), хлопчисько, а ти, (вставити ім’я дружини), дівчисько!

Такі привітання не забудуться “молодятами” дуже тривалий час.

Продовження свята

Поки звучать тости і поздоровлення можна зайнятися підготовкою конкурсів. Одним з них може стати конкурс на найкраще привітання, а гостя, який озвучив його, в кінці свята назвуть “молоді”.

Традиційно продовженням програми стають танці. Для цього заходи можна виділити навіть окрему кімнату, в якій по можливості розмістити необхідне обладнання. І гості, які не бажають брати участь у танцях, можуть відпочити за столом або перекусити. У той час як інші без сорому в просторі подадуться в танок.

Безумовно права першого танцю завжди належить ювілярам. Для цієї мети вони можуть підготувати свій перший танець або зімпровізувати вже на уявній танцмайданчику. Піснею може стати улюблена композиція “молодят”, з якою у молодості були пов’язані певні події, спогади.

Після цього починається загальна дискотека, на якій зможе потанцювати кожний. Музику слід вибирати різноманітну, щоб всі гості змогли потанцювати під пісні свого покоління.

Музичну дискотеку повинні розбавляти тости і конкурси, щоб було чергування різних заходів і нікому не було нудно.

Деякі традиційні обряди

У цей знаменний ювілей часто проводять такий обряд як передача обручок. Цей нескінченний символ любові передається молодшому поколінню, особливо це стане доречним подією, якщо хто-небудь з них швидше часом вступить у шлюб. Така традиція проводиться сприяння порад і настанов для молоді. Вірять, що даний обряд принесе молодим людям у шлюбі тривале і щасливе життя.

Яскравим і незабутнім подією на святі стане запалювання свічок. Адже вогонь є символом золотого весілля. Для цього заходу радимо взяти свічку бронзового і золотого кольору. Важливо, щоб кожна з них догоріла до кінця. Кажуть, що ці свічки означають любов. І вони освітлювали нехай сім’ї впродовж п’ятдесяти років, після їх згоряння світло набуває ще більшу яскравість.

Прекрасною традицією є дарування золотого хустки. Цим аксесуаром, вишитим золотими нитками, також можна взяти хустка (або шаль з люрексом, покриває старший син або дочка голову своїй матері. Така дія буде виглядати дуже ніжно, зворушливо і з трепетом сприйматися гостями та рідними.

Такий весіллям залишаться задоволеними не тільки “наречені”, але їх гості. Адже дане торжество поділяють з самими близькими і дорогими людьми, які зможуть щиро і від усього серця порадувати за щастя своїх улюблених. Сподіваємося, що наші рекомендації і поради прийдуть Вам в пору і Ви з користю ними скористайтеся, зробите свято любові грандіозним і незабутнім!