Креативні подарунки хлопцеві на 23 лютого 2018 року

День захисників Вітчизни – прекрасний привід, щоб привітати свого коханого і подарувати йому щось оригінальне.

Традиційні презенти начебто авторучок, щоденників, гелів для гоління і набору шкарпеток ти, звичайно, подавати не збираєшся: це занадто банально і нудно.

Отже, що незвичайного можна подарувати хлопцеві на 23 лютого в 2018 році? Оригінальний подарунок може бути дорогим і не дуже. Головне при його виборі – це твоя фантазія і бажання порадувати того, кого ти поздоровляєш.

Який оригінальний подарунок подарувати хлопцеві на 23 лютого 2018 року?

Сучасні технології дозволяють наносити зображення на самі різні матеріали: папір, тканини, кераміку та ін Будь-яка річ може стати ексклюзивною, якщо нанести на неї вашу спільну фотографію або інше зображення, привітання, забавну напис.

Таким чином можна прикрасити не тільки футболки, кружки, але навіть комп’ютерні миші.

Якщо ти хочеш вручити прикольний подарунок хлопцю на 23 лютого в 2018 році, подаруй йому футболку з цікавою ілюстрацією і написом: «Хто в армії служив, той у цирку не сміється», «найулюбленіший захисник» «Мій хлопець завжди правий».

Креативним подарунком хлопцеві на 23 лютого стане почесна грамота «Герою нашого часу», медаль «найкращому…» або шарж на нього в красивій рамці.

Що незвичайного подарувати хлопцеві на 23 лютого?

Якщо ти хочеш, щоб молода людина згадував про тебе частіше, замов чашку з вашим спільним фото. Кожен раз, коли твій коханий буде пити чай, він буде думати про тебе, ваших відносинах і прекрасний момент, збережену на знімку.

Все ще не можеш вирішити, який оригінальний подарунок подарувати хлопцеві на 23 лютого 2018 року? Можливо, він займається дзюдо або захоплюється йогою? Шанувальника східних єдиноборств і духовних практик знадобиться набір зелених і трав’яних чаїв, кілька видів пахощів або ароматичних масел.

Також прикольним подарунком хлопцеві на 23 лютого стане смішне голосове привітання з цим святом. Сучасні стільникові оператори пропонують для цього широкі можливості, і тобі достатньо буде скористатися такою послугою.

Перерахуємо інші креативні подарунки хлопцеві на 23 лютого. Якщо твій хлопець любить пиво, ти можеш подарувати йому букет… з вобли.

Купи десяток невеликих в’ялених рибок, вклади їх хвостиками разом зразок букета, поклади в газету, згорни її у вигляді кулька і перев’яжи «букет» стрічкою.

Можна спорудити оригінальний «торт» з пивних банок або спекти справжній торт у вигляді м’яча або старого фотоапарата. Як бачиш, ідей для подарунків багато, а який з них піднести хлопцеві, вирішувати тобі.