Креативний подарунок дружині на 8 березня 2018 року

Ваша дружина любить незвичайні речі, і ви хочете порадувати її, втіливши в реальність її мрії? Який оригінальний подарунок подарувати дружині на 8 березня? Ми перерахуємо кілька ідей, які допоможуть вам підібрати щось підходяще.

Незвичайним подарунком дружині на 8 березня в 2018 році може стати композиція з квітів, оформлена штучними метеликами, пташками, намистом, стразами, стрічками та іншими елементами декору. Доставку квітів можна довірити спеціалізованій службі, доповнивши букет вітальною листівкою.

Щоб дружина могла відпочити і розслабитися під час прийому ванни або душу, подаруйте їй плаваючі свічки, мило у вигляді пелюсток троянд або забавних фігурок, ароматну піну, радіо для душу.

Несподіваним подарунком дружині на 8 березня стане проектор морських хвиль, який вміє програвати музику і дозволить створити вдома романтичну обстановку в будь-який час.

А може, вашій дружині сподобається невеликий настільний фонтан? Спостерігати за його потоками – одне задоволення, його дзюрчання радує слух; крім того, такий фонтан зволожує повітря.

Креативним подарунком дружині на 8 березня стануть вироби ручної роботи. Це може бути красива скринька для зберігання прикрас чи пам’ятних речей, колекційна лялька, порцелянова статуетка, незвичайний сувенір.

Який оригінальний подарунок подарувати дружині на 8 березня в 2018 році?

Жінка, захоплюється езотерикою, оцінить «містичні» подарунки: статуетки фен-шуй, різні талісмани і обереги, а також видання з езотерики.

В магазинах можна знайти масу інших предметів, які можуть стати приємними несподіваними подарунками дружині на 8 березня: світяться подушки, світильники, проектують на стеля зоряне небо, і багато іншого.

Дуже мило виглядають електронні сувеніри, наприклад, акваріум із золотою рибкою. Вона в точності повторює рухи мешканця морських глибин, але догляд за нею мінімальний.

Можна знайти в продажу скляні банки з метеликами або світлячками. За цими комахами також не потрібен догляд, і можна не побоюватися, що вони полетять.

Якщо ви хочете зробити креативний подарунок до 8 березня своїй дружині, замовте її портрет художника або влаштуйте для неї фотосесію з участю професійного стиліста і фотографа. Їй буде приємно постати перед вами в новому образі, а вам – отримати прекрасний портрет коханої жінки.