Вже на протязі багатьох десятків років один і той же банк є символом надійності, і тому тисячі вкладників в Росії вибирають цю установу, щоб зберегти свої заощадження. На цьому послуги не закінчуються, адже банк пропонує своїм клієнтам скористатися кредитками на різних умовах, що спричинило за собою багато хороших відгуків.

Кредитна карта Ощадбанку – умови

Якщо раптом вам терміново знадобилося взяти в борг певну суму для покупок, переведення чи мало чого ще, то умови кредитної карти Ощадбанку вас швидше влаштують, тим більше що там пропонується користуватися кредитними коштами без сплати відсотків під час пільгового періоду. Мінімальна процентна ставка надання послуги – 25%, а максимальна – 33,9% річних. Однією з переваг є те, що свою першу кредитку в цьому банку зможуть отримати люди у віці від 18 років. Таке обслуговування цілком підходить молодим, і вони часто залишають хороші відгуки на адресу банку.

Як отримати кредитну картку Ощадбанку

Коли ви визначилися з тим, що вам підходить кредитна карта Сбербанк, умови отримання якої не вимагають багато документів, то вам потрібно просто звернутися в офіс для оформлення анкети і підтвердження вашої заявки. Очікування може займати кілька днів – це, мабуть, один з мінусів процедури. Якщо ж ви користуєтеся зарплатною карткою Ощад, то відповідь ви отримаєте швидше.

Ще одним способом подачі заявки на те, щоб відкрити кредитку, є анкета, яка дозволяє замовити її онлайн. Ви надаєте всю інформацію про себе і доходи, заповнюючи форму на офіційному сайті і чекаєте запрошення в офіс для отримання своєї кредитки. Зверніть увагу, що деякі пропозиції з кредитування вимагають довідку про доходи за формою 2-ПДФО, так що будьте готові надати всі документи.

Як закрити кредитну картку Ощадбанку

Багатьом незрозуміло, як відмовитися від кредитної карти Ощадбанку і правильно закрити її. Перш за все необхідно з’ясувати, чи не залишилося там якісь заборгованості. Це можна дізнатися, звернувшись в офіс з паспортом або зателефонувавши на гарячу лінію банку. Зручний інтернет-банк теж допомагає контролювати свої витрати і заборгованості. Після того, як борг буде сплачений, зверніться до фахівця, який складе договір на закриття рахунку. Протягом декількох хвилин процедура буде виконана і вам залишиться тільки підписати всі документи.

Хоча у світі високих технологій практично кожен може оформити кредитку онлайн або по телефону, Сбер не надав такої можливості своїм клієнтам, чого отримав багато негативних відгуків. Кредитку можна закрити по телефону в цілях безпеки. Цю ж функцію не передбачили і в онлайн-банкінгу, хоча багато хто інші банки пропонують закривати кредитки, не виходячи з дому. Запасіться терпінням, приготуйте паспорт і вирушайте в офіс для завершення процедури. Кредитка буде знищена на ваших очах.

Пільговий період кредитної карти Ощадбанку

Найголовнішим плюсом є те, що кредитні картки Ощадбанку з пільговим періодом, завдяки якому клієнти можуть користуватися грошима абсолютно безкоштовно. Він становить 50 днів. Однак як тільки ви не встигаєте погасити свою заборгованість за цей термін, на несплачену суму починають капати відсотки, так що чим швидше ви розплатитеся за кредитом, тим вигідніше для вас.

Пільговий період – це прекрасна можливість виконувати свої мрії і потреби тоді, коли це потрібно. Він починається з моменту активації – першої зробленої покупки, і триває 50 днів. Зверніть увагу, що, здійснюючи покупку в 1 день і потім ще через 20 днів, безкоштовний період так і залишається – 50 днів, та для погашення боргу вам залишається тільки 30 днів (з другої покупки). Вміння правильно розрахувати цей період допоможе вам вигідно користуватися кредиткою.

Як користуватися кредитною карткою Ощадбанку

Вам сподобається кредитна карта Ощадбанку, умови користування якою настільки прості, що можна користуватися грішми без переплат. Сплачуйте свої покупки в інтернеті, розплачуйтеся в терміналах, але не забувайте правильно розраховувати пільговий період. Перші 30 днів можна витрачати гроші, решта 20 йдуть на виплату боргу без переплат. Після закінчення періоду вам нараховуються відсотки в залежності від ставки. Рекомендується не забувати про погашення, мінімальний платіж – 5% на кінець розрахункового періоду. Якщо ця сума не сплачена, то буде нарахована пеня – 38%.

Зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку

Якщо вам знадобилися «живі» гроші, то пам’ятайте, що комісія за зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку навіть в однойменному банкоматі становить 3%. Крім того, пільговий період не діє і нарахування відсотків почнеться вже на наступний день. Щоб убезпечити себе від зайвих переплат за використання грошей, утримайтеся від подібних процедур і намагайтеся оплачувати все через термінали або онлайн без використання готівки.

Як збільшити кредитний ліміт по карті Ощадбанку

Трапляється і таке, що наявного кредиту недостатньо для здійснення купівлі. Не багато розуміють, як збільшити ліміт кредитної карти Ощадбанку, однак це можливо. Найпростіший спосіб – це дочекатися, коли пропозиція прийде автоматично: клієнтів завжди повідомляють про можливі акції, зменшенні ставок. Якщо хочете, щоб збільшення відбулося якомога швидше, тоді намагайтеся оплачувати всі свої заборгованості вчасно. Золота Віза Голд пропонує кредит лімітом до 500 000 рублів, але у вас є можливість отримати на 20% більше.

Інший варіант збільшення кредиту – це подати заявку безпосередньо в банк, де співробітники відправлять її на подальший розгляд. У цьому випадку вам можуть відмовити, особливо якщо часто відкладаються платежі і є прострочення погашення боргу. Якщо ж вам не відмовили, то в деяких випадках доведеться погасити заборгованість і ще раз надати дані про ваші доходи.

Відео: кредитна карта від Ощадбанку