Щоб мати все, що хочеться, без фінансової підтримки просто не обійтися. Коли немає можливості заробити стільки, скільки потрібно, на допомогу приходять вигідні пропозиції від банків. Кредитки – це вже не новинка, і люди вибирають серед безлічі варіантів більш підходящі за умовами та відсотковими ставками.

Карта Тінькофф – умови і відсотки

Пропозиції по кредитах дуже різні, тому практично кожен зможе підібрати собі вигідний тариф в цьому банку і користуватися грошима тоді, коли це необхідно: оплачувати покупки онлайн, зняти готівку. В залежності від ваших потреб, банк може підібрати для кожного клієнта певну програму, з якою будуть доступні додаткові функції. Якщо оформляється кредитна карта Тінькофф – умови, відсотки і можливості для покупок дозволять вибрати потрібний банківський тариф з процентною ставкою від 23,9% річних.

Кредитна карта Тінькофф – умови

Всі варіанти обслуговування відрізняють зручні умови для погашення кредитів: якщо з ними ретельно ознайомитися, то ви практично без переплати зможете користуватися грішми для купівлі будь-яких речей. Головною перевагою стане те, що оформити кредитну карту Тінькофф можна без надання даних про доходи. Вам дійсно сподобається карта Тінькофф – умови надання кредиту за програмою Платинум (найпопулярніша картка) одні з найвигідніших: пільговий період для виплати боргу без відсотків – 55 днів з лімітом до 300000 рублів.

Кредитна карта Тінькофф – процентна ставка

Тінькофф банк, відсотки за кредитними картками якого визначаються після збору інформації про клієнта, пропонує вигідні тарифи для всіх. Мінімальна ставка – 23,9% річних, однак якщо сплатити заборгованість протягом 55 днів, банк не нараховує жодних доплат, а ви можете продовжувати користуватися кредиткою стільки, скільки вам необхідно. Тут дуже важливо правильно прорахувати дати платежу, щоб потім не переплачувати банку. Вся корисна інформація про те, як правильно сплачувати заборгованість описана далі.

Як отримати кредитну картку Тінькофф

Щоб отримати карту Тінькофф, вам необхідно звернутися до співробітника банку в найближчому офісі з заявкою. Не забудьте взяти з собою паспорт. Після бесіди з вами і отримання всієї необхідної інформації менеджер займеться оформленням, яке займе кілька хвилин. Якщо все влаштовує обидві сторони, ви укладете договір і станете володарем своєї кредитки вже в цей же день. Активація відбувається також протягом декількох хвилин. Можете вирушати за покупками!

Перевагою цього банку є те, що кредитку можна замовити через інтернет з безкоштовною доставкою додому. Вам просто необхідно залишити заявку на офіційному сайті, а через деякий час вам передзвонять для укладення договору. Там же ви відразу зможете зареєструвати свій особистий кабінет, де будете відслідковувати свої витрати і заборгованості. Кредитна картка з доставкою додому – це прекрасний варіант для тих, хто цінує свій час.

Як закрити кредитну картку Тінькофф

Якщо ви вирішили закрити кредитну картку Тінькофф, то вам необхідно спочатку виплатити всі заборгованості по ній. Дізнатися суму повного погашення можна гарячої лінії (дзвінок безкоштовний), онлайн або в офісі банку. Після того як всі борги будуть виплачені, потрібно підійти з паспортом до одного з менеджерів та оформити договір на закриття кредитки. Процедура не займе занадто багато часу. В іншому випадку, якщо договір не буде укладено, ваша кредитка залишиться активної, за нею можуть проводитися списання за додаткові послуги (комісія за смс-оповіщення, наприклад).

Як користуватися кредитною карткою Тінькофф

Важливо знати, як користуватися кредитною карткою Тінькофф, тому що тільки від цього залежатимуть суми виплат по заборгованості. Пільговий період 55 днів – це той термін, за який ви можете погасити свій борг, не переплачуючи додаткові відсотки. Після цього, якщо борг не погашений до кінця, вам почнуть нараховувати відсотки. Якщо ж ви хочете отримати гроші, то пільговий період для вас буде недоступний, і відсотки по боргу нарахують відразу.

Щоб поповнити рахунок для виплати боргу, вам потрібно знайти банкомат і виконати дії, зазначені на екрані. Готівкові надійдуть на рахунок відразу, що ви зможете перевірити в інтернеті у вашому особистому кабінеті. Таке обслуговування подобається споживачам, і вони часто залишають позитивні відгуки про роботу цього банку і надання можливостей швидко оплачувати свої заборгованості.

Відео: Тінькофф Платинум

Відгуки про кредитній карті Тінькофф

Марина, 32 роки

Для мене користування цією кредиткою стало порятунком: сину потрібно було терміново купити ноутбук для занять, але у мене ніяк не виходило виділити необхідну суму. Почитала відгуки і вирішила скористатися їх послугами. Придбала те, що нам було потрібно. За пільговий період я погасила всю заборгованість. Буду користуватися їх послугами і далі.

Олег, 54 роки

Я постійно що-небудь замовляю в інтернеті: подарунки дітям і онукам, всякі модні гаджети для дому. Дуже зручно оплачувати всі платинової кредиткою, тут головне потім не забувати виплатити борг і правильно розрахувати пільговий період. Тут мені дружина допомагає, і я користуюся грошима банку практично безкоштовно тоді, коли мені цього хочеться..

Олена, 26 років

Мені допоміг цей банк у здійсненні моєї мрії – я побувала на Мальдівах! Я зібрала суму на сам відпочинок, а все ніяк не вистачало на квитки. Платинум оформили дуже швидко, і я відразу придбала собі квитки туди і назад. Всю суму не змогла виплатити протягом пільгового періоду, але заради своєї мрії була готова трохи переплатити.

Григорій, 39 років

Користувався послугами цього банку пару років, але потім втомився переплачувати. Все ніяк не виходило правильно розрахувати пільговий період оплати. Постійно запізнювався з виплатами. Закрив все і зараз намагаюся купувати те, що потрібно, своїми силами. Заявку обробили швидко, ніяких проблем не виникло. В разі чого звернуся до них знову.