Криза сімейних відносин між чоловіком та дружиною

В даний час доводиться спостерігати криза відносин сучасної сім’ї. Сім’ю створює закохана пара, чоловік і жінка, з самими благими намірами. Чому ж відносини між подружжям починають турбуватися через деякий час.

Важливі якості

Спробуємо визначити основні риси, якими повинні володіти подружжя. Найважливіші якості: порядність, вірність, відповідальність.

Криза сімейних відносин між чоловіком та дружиною

 

Це домінуючі параметри, які гарантують здорові стосунки в родині. Натомість за втрату свободи в шлюбі людина має право розраховувати на підтримку, увагу і любов. Він повинен бути впевнений, що кохана людина не зрадить його у важкий момент, підтримає у важку хвилину. З порядністю у наш час великі проблеми, оскільки існує багато спокус.

Що ж таке порядність? Порядність це моральна якість людини, яка відповідає за свої вчинки. Порядна людина стежить за собою, своєю поведінкою, він не завдає шкоди оточуючим його людям своїми діями. Порядність це надійність, це основа сімейних відносин.

Міцність родинного фундаменту залежить від того, яке уявлення про порядність має кожен з подружжя. Давайте розглянемо критерій порядності стосовно до чоловіка і до жінки, які перебувають у шлюбних відносинах.

Чоловік

Отже, порядний чоловік в сім’ї це, насамперед, людина з розвинутим почуттям обов’язку. Такий чоловік усвідомлює відповідальність за свою сім’ю, за дітей, народжених у шлюбі. Він забезпечує рідних, уберігає їх від неприємностей. І найголовніше, відповідальний чоловік виконує обіцянки, дані своїм близьким і рідним.

Вірність чоловіка це показник його порядності, оскільки такий чоловік навіть у думках не припускає зради своїй коханій жінці.

Жінка

Якою повинна бути порядність жінки в колі сім’ї? Насамперед, порядна жінка це символ вірності. Вірності не тільки в любові, а у вірності у всьому, аж до моменту, коли настає необхідність підтримки близької людини в скрутну хвилину. Порядна жінка це чесна жінка. У неї порядок у думках і почуттях.

Міцна сім’я

Криза сімейних відносин між чоловіком та дружиною

Чому ж сучасні молоді люди, які виросли в порядних, здавалося б, сім’ях, самі не можуть створити міцну повноцінну сім’ю? Напевно, тому що вони не знають істинного сенсу поняття порядності. Зовнішня оболонка порядності, як вивіска, вивішується на фасаді сімейних відносин, завдяки чому нещодавно створена молода сім’я з боку справляє сприятливе враження. Але якщо зазирнути за дверцята, виявляється, що ніякої сім’ї і в помині немає, оскільки новоспечене подружжя не щасливі в шлюбі.

Сімейні чвари та сварки, скандали розхитують підвалини молодої сім’ї, погрожуючи його обрушити і поховати під уламками її невдалих творців.

Не варто їх засуджувати, оскільки вони самі виросли в сім’ях, де вкоренилося збочене поняття про порядність.

Сім’я диктує: бути порядним – означає, бути уважним, ввічливим, мати гарні манери, втрачається основний елемент порядності — почуття відповідальності. Не відчуваючи відповідальності, люди не відповідають за свої вчинки і дії. А значить, можуть дозволити собі багато чого, чого не повинні робити.