Місто-курорт Туапсе розташований на півдні Краснодарського краю, на чорноморському узбережжі в межиріччі річок Павук і Туапсе. Тут можна зупинитися в готелях, готелях, пройти курс лікування в санаторіях і пансіонатах.

Багато туристів воліють приватний сектор в Туапсе 2017, де ціни на відпочинок без посередників невисокі.

Де найкраще відпочивати на море в приватному секторі Туапсе? Це місто знаходиться в зоні вологого субтропічного клімату. Середньомісячна температура найспекотніших місяців, липня і серпня, становить +23?С.

Туапсе розташований у передгірській зоні південного схилу Головного Кавказького хребта. Гори починають поступово підніматися при видаленні від узбережжя. На північно-західній околиці Туапсе розташований великий лісопарк Кадош.

Хоча офіційного розподілу по районах тут не існує, виділяють історично склалися райони міста: Барсовая щілину, Грознефть, Зоряна, Кадош, Калараша, Краянское, Примор’я, Сортування і Центр.

Центральна частина, де найбільш розвинена курортна інфраструктура, розташована неподалік від моря. Вище за течією річки Туапсе розміщується район Сортування, на лівому березі цієї річки – Грознефть.

У північно-західній частині, в нижній течії річки Павук знаходиться район Примор’я. Вище нього, за течією цієї річки розташована Калараша.

Самий підноситься над рівнем моря район – Зоряна. На виїзді з міста, у вузькій ущелині, знаходиться компактний район Барсова Щілину.

Скільки коштує відпочинок в Туапсе у приватному секторі влітку 2017?

Зняти квартиру зі всіма зручностями тут можна за 1100-1250 рублів на добу і вище, котедж – за 3 тисячі рублів на добу і вище. У менш упорядкованому приватному секторі в Туапсе ціни на відпочинок без посередників в 2017 році починаються від 300-350 рублів за людину в добу.

У цьому місті розвинене промислове виробництво, тому багато туристів воліють зупинятися в його околицях. У цій екологічно чистій курортній зоні, що простягнулася на 60 км, діють близько 300 санаторно-курортних комплексів, що пропонують послуги на будь-який смак.

Де краще відпочивати біля берега моря у приватному сектор Туапсе в 2017 році?

У відпочиваючих користуються популярністю розташовані неподалік від міста селища Джубга, Небуг, Ольгинка, Новомихайлівський, Шепсі, Сосновий, Лермонтово та інші.

В яку ціну обійдеться відпочинок у приватному секторі селищ біля Туапсе влітку 2017 року? Номер в гостьовому будинку або міні-готелі тут можна зняти за 650-800 рублів на добу і вище. Ціни в приватному секторі дещо нижче.