Ми з нетерпінням чекаємо травневих свят, які дають можливість здійснити різні плани. Ідеї відпочинку на травневі свята в Росії можуть бути різними.

Хто-то в ці дні їде на дачу, хтось їде з друзями за місто на шашлики, а хтось відправляється на базу відпочинку або санаторій.

Популярними місцями відпочинку на травневі свята традиційно є Підмосков’ї, Санкт-Петербург і Ленінградська область, Карелія, Калінінградська область, Поволжя, Краснодарський край і Крим.

Рейтинг курортів Росії для відпочинку на травневі свята включає місто-заповідник Плесо на Волзі, де діють понад трьохсот пам’яток історії, культури і природи.

У список найбільш привабливих міст Росії для відпочинку на травневі свята входить Єйськ на березі Азовського моря в Краснодарському краї, де чудово розвинена інфраструктура розваг.

Перерахуємо інші ідеї для відпочинку в Росії на травневі свята. У Підмосков’ї можна відвідати Істру, розташовану в мальовничому куточку в 56 кілометрах на північний захід від Москви. Тут знаходиться Новоєрусалимський монастир, храм Святих жон-мироносиць і пам’ятник А. П. Чехова.

Улюбленими місцями відпочинку на травневі свята у жителів Росії стали курорти чорноморського узбережжя Краснодарського краю і Криму.

У рейтинг найпопулярніших серед росіян курортів для відпочинку на травневі свята входять Сочі, Адлер, Хоста, Геленджик, Гарячий Ключ, Туапсе, Лазаревське, Армавір і Анапа (Краснодарський край), Ялта, Алушта, Євпаторія, Гурзуф, Сімферополь (Крим).

Проведені тут дні подарують вам відчуття спокою і гармонії, дозволять відновити здоров’я і набратися сил. Хоча купальний сезон ще не відкрито, в багатьох готелях і санаторіях є закриті басейни, що діють у протягом року.

Список найпривабливіших міст Росії для відпочинку на травневі свята також включає курорти Карелії.

Для відпочиваючих організовуються тури до древніх монастирях, походи в заповідник «Кивач», екскурсії в розплідник хаскі, міста Петрозаводська і Кондопога. Тут розташовані унікальні Соловецькі лабіринти, самий північний в Росії ботанічний сад, так що нудьгувати вам не доведеться.