Дзеркала візуально розширюють простір. Якщо правильно розмістити такий аксесуар в квартирі, вдасться не тільки зробити кімнату просторіше, але і світліше. Такий предмет інтер’єру буде незамінний в передпокої, так як найчастіше саме ця частина квартири темна й маленька. Крім того, такий виріб відмінне дизайнерське рішення для мініатюрної кімнати.

При плануванні і декорі передпокою рідко хто з господарів замислюється про правильному розташуванні предметів. Від цього буде залежати обстановка в передпокої, її атмосфера і енергетика. При виборі дзеркала також слід звертати увагу на форму, розмір предмета. Від його габаритів буде залежати його розташування у вітальні.

Куди повісити дзеркало в залежності від розміру

Зміст статті

  • Куди повісити дзеркало в залежності від розміру
  • Куди не можна вішати дзеркала
  • Як потрібно вішати дзеркала

В передпокій можна повісити виріб будь-якої форми в залежності від стилю і інтер’єру. Дизайнери рекомендують вибирати овальні або круглі форми без гострих кутів і яскравих принтів. Виріб може бути прикрашений різним декором у вигляді малюнків або витончених орнаментів.

Щоб при виході людині було зручно дивитися на себе перед вулицею аксесуар повинен бути середнього розміру. В деякі передпокої можна повісити або поставити велике дзеркало, тому краще вибирати середні розміри. В такому дзеркалі вдасться побачити себе практично повністю, і воно не буде займати багато місця.

Розміщуйте виріб поруч з шафою з верхнім одягом. Щоб зручно було дивитися. Якщо передпокій велика і має велику гардеробну, дзеркало можна зафіксувати на одній з дверей. Також є варіант повісити його на стіну. Якщо в передпокої є ще одна міжкімнатні двері, аксесуар можна повісити на неї. Однак, у такому випадку двері повинні відкриватися назовні, а не всередину кімнати.

Куди не можна вішати дзеркала

Щоб в квартирі була затишна атмосфера і все розставлено по фен-шую, потрібно знати, де не можна розміщувати виріб. В першу чергу його не можна розміщувати навпроти вікна, якщо вони є в передпокої. Однак, на це варто звертати увагу власникам не типових житлових приміщень.

ПАМ’ЯТАЄТЕ! Дзеркальна поверхня не вішається навпроти вхідних дверей, так як інша енергетика не зможе проникнути всередину.

Крім того, у людини входить в квартиру або будинок виникне дискомфорт при вигляді дзеркального вироби. Тому краще відмовтеся від такої затії.

Як потрібно вішати дзеркала

В першу чергу вибираючи виріб потрібно звертати увагу на його якість. Воно повинно бути міцним і добре обробленим. Дзеркальна поверхня не повинна спотворювати відображення. І в ньому людина зобов’язаний бачити повну фігуру, а не частинами, так як це може спровокувати хвороби в сім’ї або проблеми.

У передпокої по фен-шую дзеркало повинно висіти збоку дверного отвору. Найкраще, щоб у ньому відбивалися фігурки лелек, морський бриз або інші символи символізують достаток і благополуччя. Адже така атрибутика передпокою швидко накопичує енергію і відображає її в кімнату.

Дзеркало вішається на стіну або шафа, гардеробну, що знаходиться в кімнаті. Дзеркальну поверхню слід щільно зафіксувати на поверхні, щоб воно не впало. Інакше це поганий знак. Бите скло в будинку приносить тільки невдачі.

Фахівці не рекомендують класти дзеркальну плитку в житловому приміщенні. Вона не повністю показує відображення, що призводить до погіршення стану людини. З’являється відчуття розбитості, апатія, втома.

ДОВІДКА! Щоб такий декор інтер’єру приносив тільки позитивні емоції, і зберігав в приміщення хорошу енергетику, слід правильно підбирати розмір і форму аксесуара.

Розміщуйте дзеркала, таким чином, щоб на них не падали прямі сонячні промені. Також не можна вішати дзеркало навпроти вхідних та міжкімнатних дверей. Воно повинно відображати лише одне приміщення. У передпокої обов’язково повинно бути велике або середнє дзеркало, в яке кожна людина буде виглядати перед виходом на вулицю або по приходу додому. Не варто тримати в квартирі тріснуте або побите виріб. Від нього потрібно позбутися в першу чергу, він притягує погану енергетику і біди. Крім того, всі дзеркала в будинку повинні бути завжди в чистоті. Тільки тоді вони будуть приносити удачу, і зберігати позитивну енергетику в приміщенні.