Кулінарний подарунок на 23 лютого 2018 року для чоловіка

Ви хочете здивувати і порадувати вашого чоловіка, подавши до святкового столу оригінальні страви? День захисника Вітчизни – прекрасний привід, щоб зробити смачний подарунок чоловікові на 23 лютого.

Ми розповімо про стравах незвичайної форми, які припадуть як не можна до речі до цього свята. У тренді – стиль мілітарі і інша чоловіча тематика.

Оригінальний кулінарний подарунок на 23 лютого для чоловіка можна приготувати, навіть якщо ваші кухарські навички далекі від досконалості. Купіть десяток невеликих в’ялених рибок, укладіть їх хвостиками разом зразок букета, перев’яжіть стрічкою або оформіть газетою у вигляді кулька.

Або наріжте ковбасу, сир і хліб кружечками і нанизайте на дерев’яні палички так, щоб вийшло подобу гантелей, – і у вас вийдуть незвичайні сендвічі.

Подайте до столу оригінальні бутерброди у формі корабликів. Спочатку приготуйте основу з хліба з сиром і шинкою, розріжте скибочки по діагоналі, – у вас вийдуть «човники»-трикутники.

Потім зробіть вітрила для човнів. Для цього з солодкого перцю виріжте прямокутні шматочки, кожен розріжте по діагоналі на два трикутники.

Нанизайте їх на коктейльні шпажки. Кінці шпажок з перцем закріпіть на «човниках» – і у вас вийдуть кораблики з червоними вітрилами.

Ще одна ідея: запропонуйте домашнім іменні бутерброди, вирізавши з сиру, ковбаси та інших продуктів перші букви їхніх імен.

На закуску можна подати фаршировані помідори. З половинок помідорів виріжте «зірочки». Потім за допомогою чайної ложки вийміть м’якоть помідорів і заповніть їх зеленим горошком, грибами, сиром та іншими продуктами.

Оригінальний солодкий подарунок чоловікові на 23 лютого в 2018 році вийде з темперованого шоколаду. Для цього твердий шоколад розтопіть на водяній бані, потім поставте ємність з ним в холодну воду.

Охолодіть, постійно помішуючи, до 25°С. Знову покладіть шоколад на водяну баню і нагрівайте до потрібної температури: гіркий шоколад – до 30-32 °С, молочний і білий – до 29° С.

З такого шоколаду виготовляють різні фігурки. Наприклад, ви можете приготувати такі кулінарні подарунки на 23 лютого для чоловіка, як шоколадний смартфон або мобільний телефон, шоколадні зірочки, медалі та ін.

Ще один смачний подарунок чоловікові на 23 лютого – печиво і пряники у вигляді пістолетів, літачків, кораблів, гранат, буденовок, пілоток з зірками і т. п.

І, звичайно, святковий стіл без торта? Приготуйте солодкий подарунок чоловікові на 23 лютого 2018 року – торт у вигляді солдатської каски з ягодами, валізки з доларами або старого телефону.