Домогтися прекрасних результатів в спорті і вдосконалити власне тіло допоможуть виснажливі тренування і правильна дієта. Також існує безліч різних добавок, здатних прискорити мрію про ідеальних формах. Одні з них можуть заподіяти шкоду для всього організму, а інші, навпаки, спрямовані на досягнення того чи іншого ефекту.

Саме тому питання про те, «купити карнітин – що краще і дешевше?» є досить актуальним.

Особливості та переваги цих добавок

Порівнювати креатин та схуднення досить складно, так як кожен з цих речовин має своїм унікальним дією. Щоб зрозуміти відмінність між ними, варто більш летально розібратися в кожному понятті:

— Креатин являє собою цілком і повністю натуральне речовина, що має складну аминокислотную структуру, яка здатна накопичуватися у вигляді креатинфосфату в м’язах. Вживання такої добавки дозволить підвищити силову витривалість і знизити стомлюваність. В результаті цього почне зростати робочий вагу і м’язова маса спортсмена. Креатин не здатний викликати залежність та звикання. Після відмови від нього, як трапляється при використанні анаболічних стероїдів, м’язи не будуть здуватися.

— Другий найпопулярнішою доставкою стає л-карнітин. На відміну від першого речовини, він не сприяє швидкому набору ваги, а активному спалюванню підшкірного жиру. Отримують карнітин з багатьох сортів фруктів, але в них він міститься в дуже невеликих кількостях і розбавляється не зовсім корисними для спортсмена жирами і вуглеводами.

Саме тому рекомендується використовувати л-карнітин в чистій формі, що сприятливо позначиться на результативності аеробних навантажень. Прийом цієї речовини під час тренувань сприяє підвищенню потовиділення, енергетики і поліпшення загального самопочуття. Більш того, л-карнітин бере участь у роботі головного мозку і виробленню певних важливих для організму гормонів.

Спираючись на все вищесказане можна зробити цілком логічний висновок про те, що подібні речовини порівнювати просто неприпустимо. Якщо спортсмен працює над нарощуванням м’язової маси, тоді йому просто не обійтися без креатину. А для бажаючих спалити жир більше підійде карнітин. Вартість цих добавок буде прямо залежати від фірми-виробника.