Ламінат на стіні в інтер’єрі передпокою: фото, коридор

Ламінат на стіні в інтерєрі передпокою: фото, коридорЛамінат призначений не тільки для ваших статей. Настінний ламінат — у цьому тренді немає нічого нового. Сучасні системи дозволяють легко укладати паркет, ламінат або деревну плитку в сланцевий стилі на стіну. І таким чином не тільки створюють затишну житлову атмосферу, але й особливим чином демонструють кімнату.

Поверхні стін, вкриті паркетом, ламінатом, стануть справжньою притягальною силою в будь-якому будинку.

Особливості ламінату на стіні коридоруЛамінат на стіні в інтерєрі передпокою: фото, коридор

Зміст статті

  • Особливості ламінату на стіні коридору
  • Вибір ламінату в передпокій
  • Колір та інтер’єрні поєднання
  • Швидке перетворення поверхні стін у передпокої. Встановлюється швидше, простіше і чистіше, ніж традиційна плитка. Клей і опціональна затирка попередньо змішуються, і установка може бути проведена за один день без тривалого часу висихання між східцями. Використовуйте відповідний високоякісний клей для стін і дотримуйтесь правил з установки на стінах інженерних плиткових підлог.
  • Встановлення ламінату на стіні неймовірно легка, завдяки певній системі настінного монтажу. Вона включає в себе кріплення напрямних, визначених початкових, кінцевих і монтажних штифтів. Всі якісні підлоги просто монтуються на стіну. Як тільки перший ряд вирівняний по рівню, панелі можна легко прикріпити за допомогою стартових кілочків.
  • Алюмінієвий профіль, який покриває боку, є обробкою, формує прекрасну структуру для вашої свіжої кімнати.
  • Легкість видалення. Система легко знімається у порядку, зворотному її установці. Панелі зняті рейки для настінного монтажу відкручені, а отвори для свердління знову згладжені. Тому система є хорошим варіантом для тимчасових кімнат. Виходячи з дому, ви можете просто взяти його і знайти нове місце у ваших чотирьох стінах.
  • Зносостійкість. Ваші стіни з ламінатним покриттям збережуть якісний вигляд набагато довше, ніж поверхні, обклеєні шпалерами.

Ламінат на стіні в інтерєрі передпокою: фото, коридорВибір ламінату в передпокій

Ламіновані підлоги європейського виробництва позначені захищеними символами, які називаються класами навантаження. Вони надають відомості про допустимому навантаженні і, отже, рекомендованому використанні підлоги. Перед тим як маркувати продукт згідно з відповідними вимогами, він піддається спеціальним перевіркам, які забезпечують суворий контроль якості.

Довідка. Позначення СЕ — знак безпеки матеріалу.

Марка СЕ — це позначення продукту у відповідності з законодавством ЄС. Знак створений для захисту кінцевих споживачів в Європі. На ламінатні підлоги поширюються суворі правила використання, такі як екологічна чистота, вогнестійкість і протиковзкі властивості.

Коли купуєте ламінат, завжди стежте за знаком СЕ і класами навантаження. Якщо продукт володіє двома характеристиками, ви знаєте, що купуєте перевірений продукт, яким можете довіряти.

Колір та інтер’єрні поєднанняЛамінат на стіні в інтерєрі передпокою: фото, коридор

Протягом дня освітлення у вашій кімнаті поступово змінюється. Оцінка кольору вночі при штучному освітленні створить зовсім інше враження, ніж у полудень при природному сонячному світлі. Тому переконайтеся, що ви оцінюєте зразки в різний час дня, при різному освітленні.

Підбираючи ламінат на стіну, погортайте журнали по інтер’єру. Фото напевно підкажуть вам ідеї, як цікавіше розташувати ламінат на стіні. Адже ви можете використовувати будь-який варіант: горизонтально, вертикально, по діагоналі.

Незалежно від того, наскільки у вас велика чи маленька передпокій, колір в інтер’єрі завжди матиме великий вплив на відчуття простору, який ви отримуєте.

  • Ваш великий і широкий коридор? Вам варто використовувати теплі або темні тони, такі як венге або горіх. Ці кольори, як правило, роблять великі кімнати менше, що робить їх більш затишними.
  • Якщо вам не вистачає місця в крихітній кімнаті, використання правильних кольорів може змінити візуальне враження. Спробуйте використовувати більш легкі, натуральні кольори підлоги, такі як бежевий або світлий дуб. У цих відтінків є можливість дійсно відкрити кімнату без необхідності звільнитися від меблів.