Всі діти знаменитостей стають настільки ж успішними, популярними, як їх батьки? Прикладів багато талантів, і один з яскравих – Лілі Роуз, дочка голлівудської мега-зірки Джонні Деппа. Актриса, модель та просто красива дівчина, яка не сходить з екранів, за кілька років своєї діяльності придбала масу шанувальників. Дізнайтеся про неї докладніше.

Лілі-Роуз Мелоді Депп

Дитина народився в Парижі в сім’ї відомих акторів у 1999 році, 27 травня, перейнявши їхні творчі гени і привабливу зовнішність. Від матері, Ванесси Параді, їй дістався ідеальний овал обличчя і повні губи, від батька, Джонні Деппа – карі очі, загадковий погляд. Після народження дитини пара оселилася у власному маєтку недалеко від Сен Тропе. Трохи пізніше актор зізнався, що завдяки Лілі-Роуз Мелоді Депп змінив своє життя: відмовився від галасливих компаній, гулянок, хмільних веселощів.

Через 3 роки у майбутньої актриси з’явився братик – Джек Джон Крістофер. Оскільки обидва дорослих були творчими людьми, діти Джонні Деппа рано почали звикати до світу кіно, музики. Старший дитина брав участь у записі альбому, відправлялася з батьками в турне. Коли пара розлучилася, обидва зберегли батьківські права, і Лілі-Роуз Депп проводила час матері – Ванесси, то у батька. У неї склалися чудові стосунки з мачухою – Ембер Херд. У 2016 році дівчина закінчила приватну школу Оквуд.

Лілі-Роуз Депп – зріст, вага

Кожному, хто побачить фото дівчини, стануть цікаві її параметри – настільки вона худенька, витончена. Не дарма Лілі з успіхом бере участь у багатьох модних шоу. Особливо сильно громадськість була вражена, коли побачила її фото зі шкільного випускного – порівняно з іншими дівчатами юна зірка виглядала тростиною. Якщо цікавить Лілі Роуз Депп – зріст, вага її наступні: 160 см, 40 кг. З такими параметрами вона активно просувається в модельному бізнесі, бере участь на показах іменитих будинків мод.

Лілі-Роуз Депп – анорексія

Відомо, що модельна кар’єра вимагає худорлявості, але у випадку з відомою актрисою робота не має до фігури ніякого відношення. Лілі-Роуз Депп зізналася, що страждає на анорексію. Даючи інтерв’ю журналу Elle, вона зазначила, що дуже намагається набрати вагу і пишається своїми невеликими успіхами. Анорексія Лілі-Роуз Депп активно обговорюється користувачами соціальних мереж: багато пишуть, що зірка показує поганий приклад. Дівчина зізналася, що їй не подобається, коли її називають хворий, адже люди не розуміють, наскільки важко повернутися до нормального життя.

Лілі-Роуз – instagram

Якщо заглянути в соціальну мережу зірки, можна побачити безліч цікавих фотографій, деякі з яких є неоднозначними. Приміром, рік тому дочка Ванесси і Джонні опублікувала фото зі Стелою Максвелл, натякають на нетрадиційну орієнтацію. Деякий час instagram Лілі-Роуз Депп перетворився в місце захисту її батька, коли той розлучався з Ембер. Дуже багато на сайті фото зі зйомок, модельних виступів.

Крім усього іншого, її аккаунт переповнений фотографіями 2 улюблених собачок, знайомих хлопців і дівчат. Коли актрису обрали обличчям Шанель, це також відбилося в инстаграме. Особисте життя зірка не так сильно афішує, але все одно можна знайти її знімки з хлопцями. Деякі журналісти зробили висновок, що вона нарешті визначилася з орієнтацій. Зірку все частіше помічають з хлопцем – Эшем Стиместом.

Лілі-Роуз Мелоді Депп – фільми

Дебют молодої дівчини відбувся у фільмі «Бивень», де вона знялася з батьком. Актриси зіграла невелику роль продавщиці на заправці. Глядачі очікували від картини з її участю щось божевільне, сумасбродное, це вони і побачили. Інші фільми з Лілі-Роуз Депп:

  • «Планетарій». Разом з Наталі Портман дівчина зіграла роль однієї з сестер, наділеної здатністю спілкуватися з потойбічним світом.
  • «Танцівниця». Картина розповідає про становлення відомої актриси, про появу танцю модерн в 19 столітті. Молода дівчина грає роль Айседори Дункан.
  • «Йоганутые». Нова картина є продовженням фільму «Бивень», гротескним, місцями безглуздим, смішним. Дівчина знялася зі своїм батьком і дочкою режисера Кевіна Смітта.
  • Відео: дочка Джонні Деппа і Ванесси Параді