Ще в глибокій старовині люди почали шукати відповіді на хвилюючі їх питання. Комусь було цікаво зрозуміти процеси, що відбуваються. Хтось намагався пояснити фізичні явища. А простій людині завжди хотілося знати про своє майбутнє, нехай навіть трохи лякаючому.

Це і послужило свого часу якимсь приводом для розвитку одного з напрямів езотерики, а саме хіромантії.

Відповісти на питання, хто був родоначальником цієї науки, зараз не представляється можливим. Але, сліди хіромантії вперше були відзначені ще в 2000 році до нашої ери.

Вже тоді чоловік почав замислюватися, а що його чекає у майбутньому. Була помічена різниця в пролягають лініях на руці, не тільки лівою і правою, але і у всіх людей в цілому. Виходячи з цього, велися спостереження, будувалися певні гіпотези. В остаточному підсумку люди навчилися знаходити відповіді на потрібні їм питання, спираючись на лінії своїх рук.

Безумовно, у всі віки для жінок самим трепетним було питання, що стосується заміжжя і сімейного щастя. І відповідь на нього вони отримували і отримують сьогодні, завдяки старанням хіромантів.

Раз вже ви читаєте ці рядки, значить, вам теж цікаво дізнатися, де знаходиться лінія шлюбу на руці. І що вона здатна розповісти.

Лінія шлюбу – як знайти її на долоні

Не варто поспішати і забігати вперед. Ворожіння поки залиште на потім. Перш ніж дізнатися, що означає лінія шлюбу, давайте спробуємо знайти її на своїй долоні. Повірте, зробити це не так просто, як може здатися на перший погляд.

Перше, що необхідно знати початківцям хіромантам, — це те, що ворожіння слід проводити по тій долоні, яка є робочою. Як правило, у більшості – це права рука.

Тепер розгорніть її до себе обличчям. В очі відразу кидаються великі лінії. Переведіть свій погляд на ту, яка розташована ближче до основи пальців. Вона послужить вам орієнтиром.

Так от, лінія шлюбу знаходиться між нашим орієнтиром і початком мізинця. Якщо ви ще її не побачили, то злегка зігніть пальці і поверніть трохи долоню до себе бічною стороною.

Відразу варто відзначити, лінія шлюбу зовсім необов’язково буде одна. Як ви вже, напевно, здогадалися, їх кількість вказує на число ваших відносин. Якщо лінія шлюбу все-таки одна, виходить, що й любов ви зустрінете тільки один раз.

У тому випадку, якщо вам так і не вдалося побачити на своїй долоні цієї маленької відмітини долі, не засмучуйтеся. Пам’ятайте, що все тече і змінюється. Так само і наші руки в процесі життя змінюють наявність і розташування ліній. Бути може, хтось вже звертав на це увагу.

Ймовірно, все вже визначили, де знаходиться лінія шлюбу. І кожен прагне дізнатися, коли прийде той час, де самотність не буде докучати своєю присутністю.

По секрету всьому світу

Лінія шлюбу може розповісти не тільки про факт заміжжя, втім, як і одруження. Вона повідає вам про швидкоплинність ваших відносин. Більше того, ви зможете дізнатися вік, в якому вам належить вийти заміж. Заінтриговані? Тоді вже пора почати ворожіння.

Перше, що спробуємо визначити, — це вік. Візуально розділіть простір між коренем мізинця і прилеглої до нього великої лінії на три однакових відрізка. До речі, вона носить назву лінія серця.

Перший відрізок буде відповідати періоду від 18 до 22 років. Другий – знаходиться в діапазоні від 25 до 27 років. І третій – починає свій звіт приблизно з тридцяти років і сягає далеко за сорок.

Тепер подивіться, до якого з цих відрізків найближче розташована ваша лінія шлюбу. Це і буде відповіддю на питання, коли ви вийдете заміж.

Продовжуємо наше ворожіння далі.

Форма і довжина має значення

Спільними зусиллями розкриємо таємниці вашої долоні. Лінія шлюбу на руці вказує ще й на те, що чекає вас після загсу. І тут велике значення набувають її форма і довжина.

Нижче представлені відповідні тлумачення.

  • Довга і виразна лінія шлюбу – сильна і міцна любов.
  • Лінія шлюбу йде вгору – навряд чи ти вийдеш заміж.
  • Лінія шлюбу як би дивиться вниз долоні – ймовірність стати вдовою.
  • В кінці свого шляху лінія роздвоюється – відносини будуть розірвані з вашої вини.
  • Коли ця лінія складається з двох відрізків, то вірогідність вступити в шлюб нікчемна мала.
  • А якщо така важлива для жінок відмітина долоні доходить практично до середини руки і перетинає лінію успіху, то вас чекає щасливе і довге заміжжя.

На цій чудовій ноті ворожіння не закінчується. Далі розмова піде щодо існуючих міток в області лінії шлюбу.

«Мітка – чорна або біла»

Попереду вас чекає дуже копітка робота. Вдивіться ще краще в дрібні подряпини в області лінії вашого заміжжя.

Коли від неї по напрямку вниз відходить безліч всяких відгалужень, то ваші стосунки будуть сповнені великою кількістю проблем і розбіжностей. І які б зусилля ви не докладали, щоб внести гармонію, долі завгодно розлучити вас.

Продовжуємо наше ворожіння. Дізнатися, чи були ваші стосунки обопільними, допоможе наявність або відсутність такого знака, як маленька зірка. Коли вона є на лінії заміжжя, значить, вас просто використали. А любили тільки ви одна.

Коли на долоні в області досліджуваної лінії відзначається незначний хрестик, значить, ваші відносини пройдуть серйозні випробування. Можливо, хтось перешкоджає зближенню. Чи є факт зради. Як варіант – важка хвороба вашої другої половини.

Тут, власне, все буде залежати тільки від вас. Чи зможете ви пройти крізь всі ці перешкоди і бути опорою своєму коханому у важкий час. Або ж ваш шлюб все ж розсиплеться на дрібні осколки, які зібрати воєдино вже немає ніякої можливості.

Бути може, ви вже усвідомили, що наявність будь-яких знаків на лінії шлюбу не віщує нічого доброго. Те ж саме можна сказати і про трикутник. Коли є цей знак, то вам належить пережити важкі моменти. Насильство, як фізична, так і психоемоційний, — ось що чекає вас попереду.

Доля сама розпорядиться

Не треба поспішати робити поспішних рішень. І вже тим більше налаштовувати себе на негативний результат. Звичайно, будь-яке ворожіння несуть в собі певний сенс. Проте, будувати своє життя виключно на всякого роду тлумачень кілька необдумано.

Пам’ятайте про те, що кожна людина сама кує своє щастя. В основі будь-яких відносин лежить мудрість і здатність правильно оцінити ту чи іншу ситуацію.

До того ж слід знати і пам’ятати, якщо ви вирішили серйозно розібратися у своїй долі за допомогою ліній вашої руки, то тлумачення має бути повним. І охоплювати всі тонкощі, причому у своїй сукупності.

Інакше, гадати немає ніякого сенсу. Адже поміркуйте самі – лінія на вашій руці далеко не одна. Вони перетинаються, піднімаються на горбок або спускаються з нього. І все це має величезне значення.

Перш, ніж ви встигнете чим-небудь засмутитися, почніть вивчати хіромантію з самого початку. І тоді загальна картина набуде більш чіткі обриси. А найближче майбутнє не буде виглядати настільки загрозливо.