Лінолеум комерційний – характеристики і різновиди

Лінолеум комерційний  характеристики і різновидиЛінолеумний лист дивно універсальний і доповнить будь-який стиль прикраси. Наприклад, якщо у вас старий будинок, підлогове покриття з лінолеуму може відповідати початкового дизайну того часу. Якщо у вас сучасний будинок, ви можете зробити настил з лінолеуму за індивідуальним замовленням, щоб сміливо заявити про себе.

Комерційні моделі лінолеуму призначені як для функціональності, так і для естетичної цінності. Рулони з лінолеуму виготовляються з шару промислового якості, який запобігає таке швидке попередження підлоги. Він також більш зручний, ніж більшість поверхів, з-за легкого відчуття м’якості, яке робить тривале стояння або ходьбу більш приємним заняттям.

Цей вид — еластичний матеріал, розроблений спеціально для комерційних зон з високою інтенсивністю руху і вимагає мінімального обслуговування. Покриття комерційного якості зазвичай використовується в кафе , фітнес – центрах, офісах, медичних закладах і торгових центрах.

Фітнес – центр

Зміст статті

 • Фітнес – центр
 • Характеристики комерційного лінолеуму
  • Екологічно чистий варіант підлоги
  • Володіє досить великим терміном служби
  • Дуже чистий і простий в обслуговуванні
  • Володіє хорошою вологостійкістю

Важливо вибрати стать, який може захистити суглоби ваших спортсменів і ваш підлогу від вимог різноманітних суворих тренувань. Який клас вибрати для фітнес-центру?

Існують різні варіанти підлогових покриттів, доступних для комерційного настилу спортзалу. Часто вибір правильного рішення може здатися складним завданням. Найбільш популярними варіантами підлогових покриттів для використання в комерційних тренажерних залах є комерційний лінолеум, який буде універсальним варіантом спортивного покриття, щоб впоратися з усіма видами навантажень, від вільних вправ до олімпійської важкої атлетики.

Лінолеум комерційний  характеристики і різновидиКафе чи ресторан — перспективний бізнес. Багато людей хочуть відкрити цей бізнес у своєму повсякденному житті. Якщо ви плануєте відкрити кафе, вам слід заздалегідь підготувати всі важливі речі.

ДОВІДКА! Важливо, щоб ви вибрали правильний настил для вашого кафе. Є кілька типів підлогових покриттів, які доступні сьогодні.

Різні матеріали можуть мати свої переваги і недоліки для всіх користувачів. У вас є можливість вибрати кращий продукт, що підходить для ваших потреб. Ось деякі рекомендовані типи, які добре підійдуть для вашого кафе.

В залежності від структури лінолеуму розрізняють два види комерційного лінолеуму:

 • Гомогенний;
 • Гетерогенний.

Компактні вінілові підлоги, що складаються з одного шару вінілу, приклеюються до основи і зварюються. Компактні гомогенні вінілові підлогові покриття — це міцніші та надміцні рішення для важких і дуже важких транспортних потоків, особливо рекомендовані для застосування в охороні здоров’я та освіті з-за їх стійкості і простоти очищення. Гомогенні вінілові підлоги — це єдині вінілові підлоги на ринку, які можна піддавати сухому поліровці, щоб уникнути серйозних процедур очищення і скоротити витрати на технічне обслуговування на тридцять відсотків протягом терміну служби підлоги.

Гетерогенний вініл — це багатошаровий вініл з верхнім шаром з печаткою, що забезпечує нескінченні можливості дизайну, довготривалу продуктивність і низькі експлуатаційні витрати. Наші гетерогенні вінілові підлоги ідеально пристосовані практично до всіх областей застосування, і ми пропонуємо спеціалізовані рішення для підлогових покриттів, такі як акустичний вініл, вініл, який забезпечує відсутність ковзання і вініл без покриття.

Характеристики комерційного лінолеуму

Екологічно чистий варіант підлоги

Будучи натуральним, екологічно чистим рішенням для підлоги, лінолеум виготовлений з усіх натуральних матеріалів і повністю придатний для повторного використання і повторного використання. Він також не виділяє шкідливих речовин і не схильний до біологічного розкладання, що означає, що він не викликає ніякого забруднення повітря всередині приміщень і не продовжить місце поховання відходів, як вініл або інші синтетичні матеріали.

Володіє досить великим терміном служби

Комерційний лінолеум — один з найбільш довговічних варіантів, який ви можете вибрати, оскільки він стійкий до подряпин, вм’ятин і потертостей. Це рішення, відоме на протягом десятиліть і здатне витримувати значні обсяги пішохідного руху, може бути саме тією захистом, яку ви шукали.

Лінолеум комерційний  характеристики і різновидиДуже чистий і простий в обслуговуванні

Антимікробні лінолеумні підлоги запобігають ріст і поширення мікробів і бактерій; таким чином, роблячи його популярним рішенням для лікарень і навчальних закладів. Екологічно чиста конструкція лінолеуму забезпечує однорідний матеріал і цілісну забарвлення — це означає, що ви можете легко відшліфувати пошкоджені, забруднені або подряпані підлоги і відполірувати до зовсім нового виду.

Володіє хорошою вологостійкістю

При належній герметизації пористий матеріал лінолеуму не може бути пошкоджений водою або іншими формами рідини, що робить його ідеальним рішенням для комерційних кухонь і ванних кімнат.